Podobne strony

 • Gimnazjum

  Serwisy informacyjne
  Serwis dedykowany polskim gimnazjom. Na stronie znaleźć można informacje o podręcznikach, reformie, instytucjach oświatowych, mapkę polskich gimnazjów i wiele innych cennych informacji. Autorzy serwisu zapraszają do współredagowania nauczycieli, edukatorów i rodziców.
 • Eduseek

  Serwisy informacyjne
  Hej ho! Hej ho! Do szkoły by się szło! Rozpoczął się kolejny rok szkolny, dla niektórych rok przyjemności, dla przeważającej większości będzie to kolejny rok drogi przez mękę. Jednym i drugim z pomocą przychodzi nieoceniony internet. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele znajdą na tej stronie wiele informacji, porad i wskazówek, związanych ze szkolnym życiem. Serwis oferuje również wiele odnośników do zasobów Internetu związanych ze szkolnictwem na wszystkich poziomach - instytucje, szkoły, uczelnie, organizacje szkolne i studenckie, słowniki, ściągawki, strony związane z poszczególnymi dziedzinami wiedzy.
 • Profesor PL

  Serwisy informacyjne
  Profesor PL to nazwa katalogu i serwisu edukacyjnego. W katalogu znajdziemy szereg adresów do stron www związanych z edukacją, przedmiotami szkolnymi, organizacjami, szkołami, wydawnictwami itp. W ramach serwisu możemy posłużyć się wyszukiwarką w celu znalezienia korepetytora z danego przedmiotu, "podszlifować" nasz angielski, lub ściągnąć interesujące "materiały".
 • AntyBuda

  Serwisy informacyjne
  Serwis antyszkolny AntyBuda to w sam raz coś dla tych, którzy nie pałają miłością do szkoły i swych nauczycieli. Znajdziecie tu mnóstwo wymówek pozwalających uniknąć odpowiedzi, wskazówki jak ściągać i nie być złapanym, a z poradnika kujona dowiecie się jak się efektywnie uczyć. Znalazły się tu także informacje na temat praw ucznia, jest także słownik gwary uczniowskiej oraz trochę softwaru, np. programik "zjebmaker", czyli wielka baza przekleństw, która pomoże wam zbluzgać znienawidzonego nauczyciela.
 • Internetowy Serwis Edukacyjny

  Serwisy informacyjne
  Znajdziesz tu bazę korepetytorów i tłumaczy, ściągi i materiały szkolne, informacje pomocne przy wyborze uczelni wyższej, porady, jak efektywnie i szybko przyswajać wiedzę, jak zaćiągnąć kredyt studencki oraz jak zdać maturę.


:: Poznański Serwis Oświatowy ::

Opis:

Witryna jest skierowana przede wszystkim do uczniów, nauczycieli i rodziców. Na stronie znajdziesz: aktualności i kalendarium wydarzeń, bazy danych( giełda pracy, publiczne i niepubliczne placówki oświatowe) oraz wiele przydatnych materiałów.