Podobne strony

 • Wasko Spólka Akcyjna

  Dla przedsiębiorstw
  Firma oferuje m.in. kompleksowe usługi informatyczne wspomagające operatora telekomunikacyjnego, kompleksowe usługi teleinformatyczne w zakresie wykonywania Centrów Powiadamiania Ratunkowego oraz usługi outsourcingowe polegające na zapewnianiu pełnej obsługi systemów informatycznych działających na sprzęcie dzierżawionym od firmy. Ponadto wykonuje dedykowane aplikacje i systemy informatyczne o podwyższonym poziomie zabezpieczeń, buduje sieci transmisji danych oraz stacje bazowe dla telefonii komórkowej. Pełne i szczegółowe informacje o firmie - na stronie.
 • Lista SPMP

  Listy dyskusyjne
  Lista dyskusyjna skierowana do entuzjastów tematyki Project Management.
 • Polska Platforma Informatyczna MAGELLAN S.A.

  E-biznes
  Działalność PPI Magellan skupia się na rozwiązaniach IT, rozwiązaniach eMarketingowych oraz usługach doradczych. Zakres działalności obejmuje wdrażanie i projektowanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, organizacji pracy, współpracy z klientami. Oferowane są również usługi consultingowe w zakresie zastosowania szerokiej gamy usprawnień w przedsiębiorstwie przy wykorzystaniu najnowszych technologii i narzędzi IT.
 • Javees Enterprise

  Obsługa firmy
  Prezentacja Zintegrowanego systemu Zarządzania Przedsiębiorstwem Jeeves Enterpise, który jest otwartym systemem zaprojektowanym tak, by zintegrować wszystkie operacje prowadzone w przedsiębiorstwie. Odwiedzając stronę uzyskasz szczegółowe informacje na temat systemu.
 • Wydział Zarządzania AGH w Krakowie

  AGH w Krakowie
  Oficjalna strona Wydziału Zarządzania na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Na stronie zamieszczono informacje na temat struktury wydziału, jego pracowników, działalności naukowej, ofertę edukacyjną oraz zasady rekrutacji na studia. Można także skorzystać z zamieszczonych materiałów dydaktycznych dotyczących marketingu i zarządzania.


:: InfoFlow.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.infoflow.pl


Opis:

Wortal poświęcony jest komputerowym systemom wspomagającym zarządzanie oraz systemom usprawniającym przepływ inforamcji w przedsiębiorstwach i organizacjach. Zawiera praktyczne porady dla kierowników, menedżerów chcących wdrożyć i zmodernizować systemy informatyczne w firmach.