Podobne strony

 • Towarzystwo Inwestycyjne Dolmel Sp. z o. o.

  Agencje nieruchomości
  Przedmiotem działalności towarzystwa jest prowadzenie na rachunek własny lub na zlecenie osób trzecich działalności handlowej i usługowej w zakresie: nabywania i zbywania akcji i udziałów w spółkach prawa handlowego; nabywania i zbywania nieruchomości, rzeczy ruchomych, papierów wartościowych i innych praw majątkowych; dzierżawy oraz najmu nieruchomości, rzeczy ruchomych, praw majątkowych; zarządzania przedsiębiorstwami, funduszami i nieruchomościami; a także doradztwa gospodarczego, organizacyjnego i finansowego.
 • Dalc & Dalc

  Biura_rachunkowe
  Firma zajmuje się m.in. świadczeniem usług księgowych, prowadzeniem ewidencji podatkowej, doradztwem gospodarczym i podatkowym. Strona zawiera pełną ofertę oraz cennik.
 • Polski Fundusz Kapitałowy S.A.

  Doradztwo finansowe
  Klientem Polskiego Funduszu Kapitałowego mogą być przedsiębiorstwa oraz miasta i gminy, które zainteresowane są doradztwem gospodarczym i zarządzaniem aktywami finansowymi. Spółka działa na rynkach kapitałowym, pieniężnym i nieruchomości w celu zdywersyfikowania ryzyka. Na stronie znajdziemy pełny katalog usług od prywatyzacji, restrukturyzacji i zarządzania, poprzez usługi dla gmin oraz inwestycje na szkoleniach skończywszy. Dodatek stanowi oferta nieruchomości.
 • Korycka, Budziak & Audytorzy Sp. z o. o.

  Biegli_rewidenci
  Korycka, Budziak & Audytorzy swoim klientom oferuje usługi w zakresie: przeprowadzania audytu, doradztwa podatkowego, usług księgowych oraz doradztwa gospodarczego. W ofercie firmy znalazło się również miejsce na usługi doradcze dla osób prywatnych oraz propozycje dla osób poszukujących pracy. KB&A jest członkiem sieci firm audytorskich S.C. International. Strona dostępna w również w angielskiej wersji językowej.
 • ABC BIZNES - doradztwo gospodarcze i podatkowe

  Porady prawne
  LADONA CONSULTING - firma działająca od 1988 roku - zajmuje się m.in.doradztwem gospodarczym i podatkowym, rejestracją firm oraz business pilotingiem. Na stronie szczegółowo opisano pełen zakres jej usług, zamieszczono ofertę spółek do sprzedaży oraz pliki do ściągnięcia na dysk (deklaracje podatkowe, formularze wniosków do Krajowego Rejestru Sądowego, wybrane ustawy).


:: LADONA CONSULTING - Doradztwo prawno-podatkowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ladona.com.pl/

Kategorie:

Opis:

Strona, działającej od 1988 roku firmy, oferującej szeroki zakres usług, szczególnie w zakresie porad prawnych. LADONA m.in. zajmuje się kompleksową obsługą spraw związanych z kształtowaniem stosunków gospodarczych, tworzeniem i przekształcaniem przedsiębiorstw, obsługą transakcji zbycia udziałów oraz pomocą dla podmiotów rozpoczynających działalność gospodarczą. Pełna lista usług, z szerszym omówieniem, dostępna jest na stronie. Znajdziesz tu ponadto oferty spółek do sprzedaży, zaprenumerujesz darmowy comiesięczny e-zin firmy i ściągniesz wzory dokumentów w formatach pdf i word.