Podobne strony

 • Ryzyko

  R
  Dziewiętnastoletni wyrzutek z college'u Seth Davis właśnie przyłączył się do chłopców z "kotłowni" - nabuzowanych adrenaliną, młodych, gotowych na wszystko maklerów, którzy obiecają swym klientom złote góry, byle tylko uzyskać ze sprzedaży swoją wysoką prowizję. Seth chce w życiu tylko dwóch rzeczy - miliona dolarów oraz szacunku ze strony ojca... Zobacz stronę filmu, obejrzyj zdjęcia oraz zwiastun.
 • Wojna Harta

  W
  Jest II wojna światowa. Amerykański pułkownik William McNamara wraz ze swoimi rodakami trafia do niemieckiego obozu jenieckiego. Jako najstarszy rangą obejmuje "dowództwo" nad swoimi rodakami. Komendant obozu, Werner Visser, to bezwzględny człowiek. McNamara nie zamierza jednak poddać się bez walki i snuje plany prywatnej wojny... W rolach głównych: Bruce Willis i Colin Farrell.
 • Raport mniejszości

  R
  Akcja filmu rozgrywa się w roku 2054. W tym futurytycznym świecie przyszłości nie ma miejsca na zbrodnie, gdyż przyszłość można przewidzieć, a winowajców ukarać zanim jeszcze popełnią planowane morderstwo... W roli głównej Tom Cruise, reżyseria - Steven Spielberg.


:: Bandyci ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.spi.pl/bandyci

Kategorie:

Opis:

Skorumpowany przedsiębiorca kolejowy z małego miasta na Środkowym Zachodzie Stanów Zjednoczonych nabywa prawa własności do ziemi bez zgody właścicieli poszczególnych gruntów. Grupa młodych farmerów postanawia odzyskać to co zgodnie z prawem jest ich własnością. Znajdziesz tu opis filmu, jego twórców i aktorów, a także zdjęcia i zwiastun.