Podobne strony

 • Andrzej Smolik - Strona Nieoficjalna

  Alternatywa
  Od wielu lat jest znany jako producent solowych płyt Kasi Nosowskiej, ostatnio fani dziwnych brzmień mają okazję poznać twórczość Andrzeja Smolika, który wydał swoją pierwszą solową płytę. Na stronie znajdziesz biografię Andrzeja, projekty muzyczne, w których brał udział, galerię zdjęć, chat oraz listę dyskusyjną.
 • gb productions... - dzika muzyka...

  Ambient
  Serwis jest przeznaczony dla tych, którzy tworzą muzykę, bawią się dźwiękami, nie uznając przy tym sztywnych reguł i szablonów muzycznych. Na stronie : mnóstwo interesujących artykułów, plików muzycznych mp3, miksów, porad i wskazówek oraz kalendarium imprez muzycznych.
 • Sonic Trip

  Techno
  Na stronce znajdziesz wszystko na temat Sonic Trip - począwszy od składu, artykułów, recenzji, nagrań w formacie mp3 do newsów.
 • Magazyn DJ New's

  Serwisy informacyjne
  Serwis jest skierowany głównie do DJ-ów. Na stronie są dostępne: aktualności ze świata techno, informacje o imprezach i koncertach, sprzęcie, technikach miksowania, poradnik dla miksujących muzykę oraz baza klubów muzycznych.
 • Viruz Cru

  Techno
  Viruz Cru to ekipa didżejska, grająca muzę drum"n"bass. Znajdziesz tu relacje i zapowiedzi imprez oraz sporo fotosów...


:: Strona o technologii SHOUTcast ::

Nasza ocena:
Adres: http://shout-cast.prv.pl


Opis:

Prywatna witryna opisuje internetowy system rozprowadzania dźwięku, oparty na kodowaniu sygnału w standardzie MP3. Informacje o zasadach działania systemu, zastosowanie systemu w pracy DJ"a, konfiguracja serwera, opis oprogramowania dla radiosłuchaczy.