Podobne strony

 • Górnośląska Oficyna Wydawnicza SA

  Wydawnictwa
  Oficyna może poszczycić się dziesięcioletnią tradycją i bogatym doświadczeniem w realizacji wydawnictw o charakterze promocyjnym, beletrystycznym, poezji oraz czasopism o zasięgu ogólnopolskim i regionalnym. Wydają m.in. książki promujące Górny Śląsk i ochronę środowiska, albumy fotograficzne, a także miesięcznik ekologiczny "Zielona Liga". Poprzez internet możesz zamówić interesujące publikacje.
 • Kościółki drewniane na Śląsku

  Kościoły i kaplice
  Na Śląsku jeszcze pod koniec XIX wieku murowane kościoły stały wyłącznie w miastach. Wieś miała kościoły drewniane. Sakralna architektura tego regionu tkwi swymi korzeniami w najgłębszych warstwach kultury polskiej i słowiańskiej. Strona przedstawia biografię Kazimiery Drewniok oraz ryciny i opisy śląskich kapliczek i kościółków.
 • Piekielna Strefa

  Diablo
  Pomimo, że od daty wydania Diablo II mineło już sporo czasu, są jeszcze osoby, które nadal grają w pierwszą część tej gry. Właśnie dla nich jest przeznaczona opisywana strona. Tutaj znajdą oni bardzo dużo informacji o grze (czary, bestie, bossowie, ołtarze), które są uzupełnione o działy niespotykane nigdzie indziej w polskim internecie, a do takich można zaliczyć: kompletny opis kommend stosowanych na serwerach battle.net, pełną historię świętej wojny, oraz deskrypcje największych demonów w niej uczestniczących. Okraszeniem całości jest garść wiadomości o Diablo II oraz dział Download w którym wiele programów do Diablo oraz kilkanaście motywów muzycznych, oczywiście pochodzących z gry.
 • Hotel Monttis

  małopolskie
  U podnóża Beskidów położony jest hotel Monttis, specjalizujący się w organizacji i obsłudze konferencji, szkoleń, pertraktacji biznesowych, seminariów, sympozjów i bankietów okolicznościowych. Posiada własne centrum wypoczynkowo-rekreacyjne, restaurację oraz kawiarnię. Ofertę uzupełniają zdjęcia wnętrz, cennik, a także krótkie opisy atrakcji turystycznych regionu.
 • Blizzard Zone

  Diablo
  Firma Blizzard jest powszechnie znana wśród komputerowych graczy. Jednym z jej wytworów jest seria Diablo. Ta strona pozwoli ci zapoznać się z opisami postaci i artefaktów "Diablo I" i "Diablo II", a także przybliży ci tematykę "Pana Zniszczenia" (dodatek).


:: Parafia Matki Bożej Niepokalanej - Hermanowa ::

Opis:

Na stronie znajdziesz informacje kontaktowe i historię parafii, a także dzieje miejscowości Hermanowa, uzdrawiającej kapliczki (Matka Boska Studziańska) i inne.