Podobne strony

 • Show No Mercy

  Wypadki samochodowe
  Bezlitosna anglojęzyczna witryna po wstępie opisującym śmierć człowieka zawiera prezentację (jak twierdzą autorzy - ku przestrodze) wstrząsających zdjęć ukazujących przeróżne okropności, które mogą przydarzyć się ludziom - przedstawiają one ofiary wypadków drogowych, pożarów, chorób i mutacji, egzekucji, działań wojennych, samobójstw, okaleczeń, bestialskich morderstw, także fotografie z kostnicy i inne; z treścią zdjęć perwersyjnie kontrastują dowcipne (w zamierzeniu autorów) tytuły
 • www.rotten.com

  Katastrofy i wypadki
  Witamy wszystkich prawdziwych twardzieli, których ulubionym zajęciem jest oglądanie naprawdę mocnych zdjęć. Strona nie jest adresowana do dzieci, młodzieży, dorosłych i gospodyń domowych. Odbiorcami mogą być tylko ludzie o mocnych nerwach i pustych żołądkach. Autorzy strony zamieścili tutaj sporą bibliotekę fotografii, na których: zdeformowane ludzkie ciała zatopione w formalinie, człowiek z "otwartą" głową, co kryje ludzka twarz itp. Wszystko to okraszone sporą dawką "dobrego czarnego" humoru - niestety w języku angielskim.
 • Niepełnosprawni

  Serwisy informacyjne
  Obszerny serwis zawierający m.in. katalog stron dotyczących tematyki ludzi niepełnosprawnych (środki poruszania się, nauka i szkolenia, rynek pracy i inne). Znajdziesz tu także dział ogłoszeń, forum dyskusyjne, chat i wiele innych informacji związanych z życiem ludzi niepełnosprawnych.
 • Przy Tobie - agencja opieki

  Inne
  Agencja oferuje usługi opiekuńcze adresowane do osób najbardziej wymagających troski oraz ciepła: dzieci, osób starszych, niepełnosprawnych i samotnych. Na strone znajdziesz szczegółowy zakres usług i inne informacje.
 • Artur Szczygielski - Pomóż stanąć na nogi!

  Apele o pomoc
  Artur Szczygielski uległ urazowi kręgosłupa i jest sparaliżowany po tym, jak pechowo skoczył do wody. Szansą dla niego jest operacja w Nowosybirsku i dalsza rehabilitacja. Pomóż zebrać na to środki! Rodzina i przyjaciele Artura utworzyli tę stronę aby znaleźć pomoc finansową potrzebną na operację i rehabilitację po urazie kręgosłupa.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka » Inne

:: Klub Zbuntowanych Kaleczniaków ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.kzkpoland.prv.pl


Opis:

Strona prezentuje humorystyczne spojrzenie na osoby niepełnosprawne (przez autorów zwane kaleczniakami). Znajdziesz tu śmieszne teksty, obrazki, SMS-y i inne.