Podobne strony

 • Wydawnictwo Mag

  Wydawnictwa
  Wydawca miesięcznika Magia i Miecz, pierwszego i największego periodyku poświęconego grom fantastycznym. Oferuje dziesiątki gier fabularnych, karcianych i dodatków, figurki i najlepsze z gier obcojęzycznych. Jest także wydawcą serii książek fantastycznych.
 • Magazyn gier fabularnych "PORTAL"

  RPG
  Dwumiesięcznik Portal, nowy polski magazyn poświęcony grom fabularnym i fantastyce. Fragmenty artykułów i opowiadań z danego, aktualnego numeru.
 • Armchair Travel Co.

  Producenci, dystrybutorzy gier
  Strona firmy projektującej multimedia o podróżach, pięknych i ciekawych miejscach, która w jest również producentem i dystrybutorem gier fabularnych. [ang.]
 • Dom Dusz

  RPG
  Stworzona przez Zibi i Star Rider'a strona zawiera autorskie systemy RPG, opowiadania utrzymane w ponurym klimacie tajemnicy, grozy. Zamieszczono także galerie przedstawiające zdjęcia lasu nawiązujące do autorskich opowiadań, a także rysunki postaci "fantastycznych".
 • Demon Domain

  L
  Oto zaświatowa strona RPG, okultyzmu, satanizmu, stworzona przez Lorda Demona. Można tutaj znaleźć scenariusze i porady dla Mistrzów Gry, trochę skarbów z kolekcji czarciego arystokraty: czcionki, postacie do Cyberpunk'a i Warhammer'a , muzyka z Unreal'a. Jest też set poświęcony Satanizmowi, religii aktualnie wyznawanej przez autora witryny.


Tu jesteś » Strona główna » Gry » RPG

:: Gasnące Słońca ::

Nasza ocena:
Adres: http://gasnaceslonca.vrpg.net

Kategorie:

Opis:

Jeżeli jesteś fanem gier fabularnych, zajrzyj na tę stronę. Znajdziesz tu bogate źródło informacji związanych z grą "Gasnące Słońca". Historia, charakterystyka rodów, obcych, wrogów, mapy, dodatki... Możesz tu także zapoznać się z treścią kilku opowiadań science-fiction.