Podobne strony

 • Joke Zone

  Hasła, teksty, skecze
  Najbardziej czadowe programiki polskiej sieci - "formatujące dysk", zaśmiecające go, wqrzające użytkowników. Oprócz tego ciekawe programiki generujące ciekawe, grypsiarskie efekty. Również grypsy, przeróbki reklam, nieśmiertelną kwestię z cyklu "Trzy słowa do Ojca Prowadzącego". W tej sekcji znalazły się nie tylko dźwięki, jest też film dokumentalny pod tytułem "Gill Bates i jego ulubione ciacho". Kolekcja różnych grypsów, textów, dowcipów - na najróżniejsze tematy z dużą ilością bezsensu. Możliwość zamówienia CD-ka ze śmiesznym materiałem.
 • Humor, dowcipy, kawały, filmy i programy!!!

  Kawały
  Jeśli chcesz się pośmiać to na tej stronie znajdziesz: dowcipy, kawały, żarty, śmieszne teksty, programy i filmy.
 • Karol Wieniawski

  W
  Wszystkiego o aparatach fotograficznych marki Zenit dowiesz się ze strony internetowej Karola Wieniawskiego. Autor zamieścił tutaj opisy modeli wraz ze zdjęciami, porady oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Ponadto na stronie galeria zdjęć wykonanych tymże aparatem oraz kącik poświęcony dobrej zabawie.
 • - Humorkowo -

  Kawały
  O 3 w nocy mąż budzi żonę i podaje jej szklankę wody i 2 aspiryny. Żona: Zwariowałeś, po co mnie budzisz? Mąż: Masz kochanie tabletki na ból głowy. Żona: Przecież nic mnie nie boli idioto! Mąż: MAM CIĘ!!! No i takie rzeczy są właśnie w Humorkowie. A oprócz tego - śmieszne teksty, obrazki i mp3. Jeśli tylko chcesz się pośmiać...
 • MP3

  Mp3, midi, ...
  Bogata baza MP3 (utwory muzyczne oraz śmiesznostki).


Tu jesteś » Strona główna » Komputery i internet » Blogi » D

:: Dafter's Homepage ::

Opis:

Strona domowa Daftera. Znajdziesz na niej śmieszne programy i mp3 oraz dowcipy. Ponadto co nieco o Heroesach i zarabianiu w internecie. Jeśli natomiast chciałbyś pogadać możesz skorzystać z czatu. Oczywiście nie brakuje tu też informacji o autorze.