Podobne strony

 • Pierwsza Polska Strona Jeździecka

  Jeździectwo
  Pierwsza polska strona WWW poświęcona jeździectwu. Zawiera ona informacje o aktualnie odbywających się imprezach, sprawozdania, słownik dla 'koniarzy', oraz trochę 'końskiego' humoru.
 • Sprawozdania

  Elektronika
  Każdy kto pisał kiedykolwiek sprawozdanie wie, że czasami przychodzi moment, gdy nie wiadomo co napisać bo po prostu nie za bardzo wie się o co chodziło na danej laborce. Wówczas bardzo przydatne może być sprawozdanie napisane przez kogoś innego. I właśnie tu znajdziecie kilkadziesiąt sprawozdań z różnych laboratoriów na Wydziale Elektrycznym Politechniki Wrocławskiej.
 • Pabomo

  Inne
  Firma oferuje usługi w zakresie przepisywania tekstów, skanowania, archiwizacji danych; zaprasza także na kursy komputerowe. Na stronie znajdziesz cennik proponowanych usług.
 • Skanowanie, przepisywanie...

  Skanowanie, naświetlanie
  Skanowanie zdjęć, przepisywanie tekstów do Worda oraz tworzenie stron www - oto co znajdziesz w zamieszczonej na stronie ofercie.
 • Informatyka i studiowanie

  Ściągi, materiały
  Strona studenta informatyki na Politechnice Częstochowskiej jest pomyślana jako skarbnica ściąg, sprawozdań i pomocy naukowych dla tych którzy zamierzają studiować informatykę, studiują lub nie mają na ten temat zielonego pojęcia. Poza tymi materiałami na stronie co nieco humoru, ciekawostek i informacji o tym jak zarabiać przez internet.


:: Komputerowe przepisywanie ::

Opis:

Komputerowe przepisywanie tekstów, prac dyplomowych, sprawozdań, artykułów itp, również w języku angielskim, skanowanie, wykonywanie rysunków technicznych, schematów oraz stron www. Oferta cenowa na stronie.