Podobne strony

 • Blue Soft

  Sieci i okablowanie
  W ofercie firmy znajduje się kompletny system okablowania strukturalnego MPN, instalacje ppoż, alarmowe, kontroli dostępu, elektryczne oraz nadzoru video. Ponadto usługi internetowe: podłączenie i dostęp do internetu (łącza stałe), projektowanie stron www, internet lokalny. Ogólnie Blue Soft jest zorientowany na obsługę klienta instytucjonalnego w zakresie dostawy sprzętu, usług i rozwiązań dotyczących szeroko rozumianej branży teleinformatycznej.
 • Energetyk - stacje transformatorowe, instalacje elektryczne

  Projekty, analizy
  Firma wykonuje m.in. słupowe stacje transformatorowe, instalacje elektryczne, linie kablowe i napowietrzne oraz konstrukcje stalowe do linii średniego i niskiego napięcia.
 • D&D Oświetlenie

  Artykuły oświetleniowe
  Przedsiębiorstwo produkuje oprawy oświetleniowe typu plafon o różnych kolorach i wymiarach. Na serwerze dane techniczne oraz przykłady kolorystyki i rysunki wymiarowe.
 • Solar-Elektra i Watt

  Artykuły oświetleniowe
  Firma posiada w asortymencie osprzęt elektroinstalacyjny renomowanych producentów. W sprzedaży kable, rozdzielnice, elektronarzędzia, systemy oświetleniowe, źródła światła i oprawy oświetleniowe w cenach producentów.
 • PSKE "ELBUD"

  Budownictwo przemysłowe
  Przedsiębiorstwo Stalowych Konstrukcji Elektroenergetycznych „ELBUD”, istniejące od 1952 r., oferuje kompleksowe wykonanie ocynkowanych ogniowo / malowanych konstrukcji stalowych: konstrukcje wsporcze liniowe i stacyjne 15 kV do 750 kV, wieże, maszty telekomunikacyjne, obserwacyjne i RTV do wys. H=350m oraz inne konstrukcje stalowe dla branży budowlanej.


:: Przedsiębiorstwo Elektryczno-Budowlane "Stel" ::

Opis:

Firma oferuje usługi w zakresie instalacji elektrycznych, wyposażenia stacji transformatorowych oraz budowy linii napowietrznych.