Podobne strony

 • Kabelki do telefonów komórkowych

  Akcesoria
  Jeśli chciałbys wgrać nowe logo, połączyć się z internetem czy wgrać nowy dzwonek, musisz posiadać specjalny kabel, który umożliwi ci połączenie się z komputerem. Na stronie oferta sprzedaży takich kabli do odpowiednich modeli komórek oraz kilka ciekawych programów do zrzucenia.
 • Kabelki do komórek

  Telefony komórkowe
  Na stronie oferta sprzedaży urządzenia do usuwania simlocków z modeli Nokii oraz kabli łączących komputer z komórką, co umożlwia wykonanie wielu użytecznych operacji.
 • Lechpol

  Elektronika
  Lechpol jest firmą handlową zajmującą się bezpośrednim importem i dystrybucją części i urządzeń elektronicznych. Firma posiada w swojej ofercie także wiele innych rzeczy.
 • Automatyka i elektronika przemysłowa | CONSTEEL Electronics

  Ekonomia
  Sklep CONSTEEL Electronics to profesjonalna automatyka i elektronika przemysłowa. Oferta zawiera: inteligentne kamery, komputery przemysłowe, embedded, jednopłytkowe, panelowe, monitory dotykowe, modemy i routery GSM/3G/4G, huby/konwertery/repeatery: RS-232, RS-422, RS-485, Ethernet, USB, CAN, M-Bus, Modbus, PROFIBUS, BACnet; do tego sterowniki, koncentratory M-Bus, urządzenia sieciowe, zarządzalne/niezarządzalne switche ethernetowe, konwertery światłowodowe i serwery portów szeregowych.


:: AkcesoriaGSM.pl ::

Opis:

Jeśli poszukujesz akcesoriów do gsm, takich jak kable połączeniowe, karty testowe czy wyświetlacze możesz je nabyć tutaj.