Podobne strony

 • Starostwo Powiatowe w Kielcach

  Urzędy powiatowe
  Oficjalna witryna kieleckiego Starostwa Powiatowego. Zawiera m.in.: informacje o powiecie, gminach, powiatowych służbach, inspekcjach i strażach, dane teleadresowe oraz przetargi.
 • Portal Dolina Strugu

  Ekonomia
  Mikroregion Dolina Strugu współtworzony jest przez cztery gminy - Tyczyn, Błażowa, Hyżne i Chmielnik. Dzięki tak zorganizowanej współpracy gminy silnie rozwijają się w obszarach takich jak turystyka i agroturystyka, przetwórstwo mięsne, owocowo - warzywne, a także produkcja zdrowej żywności oraz pszczelarstwo. Zapraszamy.
 • Goldmet - surowce wtórne

  Firmy wg branży
  Prowadzimy skup złomu i metali kolorowych - m.in. aluminium czy miedź. Posiadamy wpis do GIOŚ upoważniający nas do zbiórki sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Działamy na podkarpaciu i w małopolsce - Rzeszów, Dębica, Sandomierz, Opatów, Tarnów. Zapraszamy do kontaktu.


:: Mikroregion Dolina Strugu ::

Opis:

Strona Mikroregionu Doliny Strugu. Dolina Strugu to cztery podkarpackie gminy wiejskie: Błażowa, Chmielnik, Hyżne i Tyczyn. Na stronie znajdziesz informacje o współpracy miedzygminnej, programie przeciwdziałania bezrobociu i wspieraniu inicjatyw gospodarczych pod nazwą "Sami Sobie" oraz planach na przyszlość.