Podobne strony

 • Atak na USA

  Atak na USA
  Dzięki niesamowitej technice, jaką dysponują dziś media możemy być świadkami tego, co się dzieje w dowolnym miejscu na świecie. Obecnie, bez wątpienia najgorętszym miejscem za Ziemi są Stany Zjednoczone, gdzie nastąpił największy atak terrorystyczny w historii świata. Dzięki internetowi możesz zobaczyć to, co pokazywały stacje telewizyjne, ale na tej stronie są również filmy, które swojego miejsca na antenie nie znalazły. Strona polecana dla osób, które chcą raz jeszcze przyjrzeć się walącym się budynkom i rozbijającym się samolotom.
 • Terror w USA - Raport Specjalny

  Atak na USA
  11 września 2001 roku światem wstrząsnęła wiadomość o zamachu na World Trade Center w Nowym Jorku i Pentagon w Waszyngtonie. Od tej pory sytuacja międzynarodowa robi się coraz bardziej napięta. W raporcie specjalnym portalu Interia.pl znajduje się fotogaleria, przebieg wydarzeń minuta po minucie, akcje i reakcje na całym świecie, bilans tragedii oraz wiadomości dotyczące aktualnie panującej sytuacji.
 • WTC

  Atak na USA
  Na stronie znajdziesz przebieg wydarzeń, z wtorku, 11 września 2001 oraz zdjęcia z czasów, kiedy dwie wieże WTC dumnie wznosiły się nad Nowym Jorkiem.
 • Atak na USA!

  Atak na USA
  Na stronie zobaczysz zdjęcia z największego ataku terrorystycznego w historii świata. Dodatkowo zamieszczone są tu mapy obrazujące przebieg ataku.
 • OSAMA'S FUN CLUB

  Inne
  Wszystko, czego tylko zapragniesz o Osamie (oczywiście z WIELKĄ dozą humoru) - galerie, filmiki, gierki, wierszyki, mp3.


:: Leksykon Terroryzmu ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.terroryzm.prv.pl

Kategorie:

Opis:

Strona to bogata skarbnica wiedzy o działalności organizacji terrorystycznych z różnych stron świata. Znajdziesz tu opisy sylwetek najbardziej znanych terrorystów, spektakularne akcje, informacje o organizacjach terrorystycznych.