Podobne strony

 • Małysz królem przestworzy

  Zawodnicy
  Pierwsze rekordy XXI wieku, wprawdzie jeszcze nie świata, ale za to słynnych skoczni narciarskich, ustanowił Polak – Adam Małysz. Już cztery lata temu uchodził za wielki talent, ale potem – po pierwszych sukcesach – przyszło pasmo zaskakujących niepowodzeń. Wydawało się, że Adam Małysz skończy jak Wojciech Fortuna – gwiazda jednego sezonu. I oto nagle polski skoczek okazuje się najlepszy na świecie, bije rekordy, ośmiesza wielkich mistrzów świata i olimpiady. Skacze tak jak jeszcze nikt przed nim. Więcej a Adamie Małyszu w artykule Polityki pt. "Uśmiech fortuny".
 • Adam Małysz

  Zawodnicy
  Najlepszy polski skoczek wszechczasów jest człowiekiem bardzo skromnym. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się o nim nieco więcej zajrzyj na tę stronę. Znajdziesz tu jego życiorys, ciekawostki, galerię zdjęć oraz klasyfikację pucharu świata.
 • Adam Małysz

  Zawodnicy
  Od wielu lat nie mieliśmy takiej wspaniałej okazji do dumy z osiągnięć polskich sportowców jedynie ON, mistrz Adam. Zapewnił nam ogromną dawkę emocji. Dlatego też powinieneś bliżej poznać osobę mistrza i raz jeszcze przeżyć jego sukcesy, a zrobić to możesz odwiedzając niniejszą stronę.
 • Adam Małysz - oficjalna strona

  Zawodnicy
  Znajdziesz tutaj obszerną biografię Adama, jego osiągnięcia, galerię, kalendarz zawodów, humor dotyczący naszego najlepszego skoczka oraz odnośniki do stron nieoficjalnych.
 • Adam Małysz

  Zawodnicy
  Znajdziesz tu wszystko o polskim skoczku wszechczasów - latającym Adamie Małyszu. Jest więc tu jego biografia, są zdjęcia, nie zabrakło kalendarium oraz klasyfikacji Pucharu Świata.


:: Adam Małysz ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.malysz.z.pl

Kategorie:

Opis:

Strona poświęcona najlepszemu obecnie polskiemu skoczkowi narciarskiemu - Adamowi Małyszowi. Znajdziesz na niej galerię zdjęć, kalendarz i klasyfikację PŚ oraz narciarskie gry. Dodatkowo możesz podyskutować na zamieszczonym tu czacie.