Podobne strony

 • James Bond

  Sensacyjne, akcji
  Znajdujesz się na stronie poświęconej superagentowi Jamesowi Bondowi oraz wszystkiemu, co wiąże się z jego osobą. Jeśli jesteś fanem 007 i interesują cię jego przygody znajdziesz tu wykaz filmów, trailery, sceny, gadżety i oczywiście nieodłączne dziewczyny Bonda. Koneserom proponuję Martini, wstrząsięte nie mieszane oraz chat.
 • Szara Sowa

  S
  Srona poświęcona filmowi Richarda Attenborough'a. Znajdziesz tutaj informacje o filmie, obsadzie oraz zdjęcia z filmu.
 • 007 - James Bond (by MT)

  Sensacyjne, akcji
  Bond. James Bond. On tu jest. A właściwie oni wszyscy tu są. Znajdziesz tu "przegląd Bondów", ich dziewczyny, przyjaciół i przeciwników. Ponadto twórcy Jamesa, aktorzy, którzy zagrali i nie zagrali w "Bondach", ciekawostki, gadżety, samochody, martini oraz galeria zdjęć, tapety i odnośniki do innych stron. No więc - 007, zgłoś się!
 • Śmierć nadejdzie jutro

  S
  Kolejny film o przygodach Jamesa Bonda. Agent 007 trafia do północnokoreańskiego więzienia. Po kilku miesiącach zostaje zwolniony w ramach wymiany więźniów. Jednak szef Krajowej Agencji Bezpieczeństwa jest przekonany, iż Bond pod wpływem tortur zdradził swoich towarzyszy. Zostaje przewieziony na Falklandy i tam poddany obserwowacji. Wkrótce ucieka, chcąc odzyskać dobre imię.
 • Siostrzyczki

  S
  Po latach spotykają się niegdysiejsze przyjaciółki, będące w latach młodości tzw. "groupies" - dziewczętami podążającymi za muzykami rockowego zespołu. Ich dalsze losy potoczyły się zupełnie inaczej. Jedna, wysoko postawiona w hierarchii społecznej, chce młodzieńcze wyczyny utrzymywać w tajemnicy. Druga, będąc kelnerką, wciąż kocha muzykę i nie potrafii zapomnieć o wydarzeniach z lat młodzieńczych...


:: Krawiec z Panamy ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=5778

Kategorie:

Opis:

Agent brytyjskiego wywiadu w Panamie stara się pozyskać do współpracy wziętego krawca, który obraca się w sferach rządowych. Ten nie jest jednak tym, za kogo się podaje i wciąga agenta w aferę, która grozi wybuchem międzynarodowego konfliktu. Znajdziesz tutaj informacje o filmie.