Podobne strony

 • Dietetyk na Śląsku

  Medycyna i zdrowie
  Indywidualne programy żywieniowe/leczenie żywieniowe w chorobach dieto zależnych/diety dla osób aktywnych fizycznie i sportowców/żywienie dzieci/ żywienie kobiet w ciąży i karmiących/zalecenia żywieniowe w alergiach i nietolerancjach pokarmowych/jadłospisy wegańskie i wegetariańskie.
 • Sztuczne rzęsy

  Medycyna i zdrowie
  Zapraszamy do skorzystania z oferty salonu kosmetycznego LaserLook, który w swojej ofercie posiada profesjonalne przedłużanie rzęs. Posiadamy rzęsy o różnej długości, grubości, kolorze oraz stopniu podkręcenia, wykonane z wysokiej jakości materiałów syntetycznych. Zabieg przedłużania jest bezbolesny i gwarantuje natychmiastowo widoczny efekt, utrzymujący się przez prawie sześć tygodni. Używamy sprawdzonych, hipoalergicznych preparatów, które nie podrażniają oczu nawet najbardziej wrażliwych klie
 • Salon urody Lublin

  Medycyna i zdrowie
  W Lublinie jedno miejsce jest w stanie rozwiązać wszystkie twoje problemy związane z kosmetologią. Nie ma znaczenia, czy chcesz poddać się zabiegowi mikrodermabrazji diamentowej, peelingowi twarzy czy ciała, oczyszczania manualnego, czy może masz problemy podologiczne lub pojawiła się na twoich paznokciach grzybica – wszystkie kwestie zostaną rozwiązane w salonie Laser Look, jedynym tak nowoczesnym miejscu w tym mieście. Sztab profesjonalistów każdego kolejnego dnia pomaga dziesiątkom swoich pac
 • Angel Factory w Warszawie - zabiegi z osocza

  Medycyna i zdrowie
  Jeżeli szukacie Państwu takiego miejsca w Warszawie, w którym zabiegi medycyny estetycznej są wykonywane profesjonalnie, z dbałością o pacjenta, zapraszamy bardzo serdecznie na stronę internetową gabinetu medycyny estetycznej o nazwie Angel Factory. Polecamy między innymi takie zabiegi jak leczenie rozstępów, redukcja tłuszczu, usuwanie owłosienia, wyszczuplanie czy usuwanie blizn.
 • KlinikaMiracki.pl - Zabiegi laserowe Warszawa

  Medycyna i zdrowie
  Do Kliniki Miracki z Warszawy zapraszamy kobiety i mężczyzn, którzy mają problem natury estetycznej. Jeżeli chcesz go rozwiązać w miarę szybko i przy okazji nie narażać się przy tym na żadne ryzyko, zapraszamy do nas. W naszych klinikach zlokalizowanych przy Alei Wilanowskiej 67 oraz Alei Komisji Edukacji Narodowej 54. Zajmą się tam Państwem najlepsi specjaliści w branży.


:: Gabinet Masażu Kręgosłupa Grudniewscy ::

Opis:

Specjalizujemy się w zabiegach z zakresu masażu leczniczego, terapii kręgosłupa oraz stawów obwodowych. Wykonujemy zabiegi masażu w następujących jednostkach chorobowych:

bóle kręgosłupa
przepukliny krążkowe kręgosłupa
skrzywienia kręgosłupa
dyskopatie i zwyrodnienia
rwa kulszowa oraz barkowa (stan przewlekły)
bóle głowy (odkręgosłupowe)

Oferujemy masaże lecznicze kręgosłupa według AUTORSKIEJ METODY TECHNIKI MASAŻU