Podobne strony

 • Akupunktura Chiropraktyka

  Medycyna niekonwencjonalna
  Henryk Dyczek - Dyplomowany Akupunkturzysta i Chiropraktyk zrzeszony w Polskim Towarzystwie Medycyny Manualnej, poleca swoje usługi.
 • Sanatorium MSWiA "Helios" w Sopocie

  Sanatoria i uzdrowiska
  Strona zawiera informacje dotyczące Sanatorium MSWiA "Helios" w Sopocie. Ośrodek zapewnia pełen zakres świadczeń leczniczych w zakresie chorób układu oddechowego i krążenia, reumatologicznych oraz rehabilitacji chorób kręgosłupa. Prowadzi również wczesną poszpitalną rehabilitację kardiologiczną w warunkach sanatoryjnych i ambulatoryjnych w oddziale wyposażonym w nowoczesną specjalistyczną aparaturę nadzoru kardiologicznego i sprzęt rehabilitacyjny wraz z salą intensywnego nadzoru kardiologicznego.
 • Bóle krzyża

  Reumatyzm
  Znajdziesz tutaj informacje dotyczące tej ciężkiej przypadłości. Możesz dowiedzieć się czym są bóle krzyża, jakie są ich przyczyny, możliwości leczenia chirurgicznego oraz porady, które pomogą zachować ci prawidłową postawę.
 • Uroda i Zdrowie

  Kosmetyki
  Serwis internetowy firmy Uroda i Zdrowie poświęcony zdrowiu, urodzie i aromaterapii oraz muzyce relaksacyjnej, kontemplacyjnej i medytacyjnej. Na stronie znajdziesz prezentację produktów zdrowotnych (materace lecznicze, poduszki rehabilitacyjne), aromaterapeutycznych (olejki, kominki, świece, produkty z naturalnymi olejkami) oraz fragmenty muzyki relaksacyjnej do posłuchania. Wszystkie zaprezentowane produkty można zakupić w sklepie internetowym.
 • Vertebra - gabinet nastawiania kręgosłupa i przemieszczeń w stawach

  Lekarze, gabinety
  Strona zawiera charakterystykę firmy, adresy innych gabinetów oraz informacje o zakresie leczenia.


:: Masaż chiński zamiast operacji ::

Opis:

Strona Gabinetu Masażu Chińskiego zajmującego się leczeniem naturalnym kręgosłupa: dyskopatii, skoliozy, przepuklin krążkowych, nierówności kończyn i bólów głowy. Na stronie informacje o kregosłupie oraz o masażach, a także możliwość umówienia się na masaż.