Podobne strony

 • Agencja Marketingowo-Wydawnicza Stefmal

  Wydawnictwa medyczne
  Producent testów do kontroli procesów sterylizacyjnych. Prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną: testów, taśm wskaźnikowych, torebek foliowo-papierowych, przyrządów do przetaczania krwi i płynów infuzyjnych. Jest także wydawcą miesięcznika "Compendium Medycyny" o tematyce ogólnomedycznej.
 • POLSKI KLUB PRZEPUKLINOWY - forum dyskusyjne

  Fora dyskusyjne
  Forum dyskusyjne Polskiego Klubu Przepuklinowego.
 • Internetowy Serwis Diagnostyki Laboratoryjnej

  Analityka i radiologia
  Witryna poświęcona diagnostyce laboratoryjnej w Polsce - regulacje prawne, kryteria podpisywania przez laboratoria umów z Kasami Chorych, aktualności, władze Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej, informacje o firmach i usługach diagnostyki laboratoryjnej na terenie kraju, forum wymiany poglądów i informacji.
 • PCK - Krwiodawstwo

  Krwiodawstwo
  Serwis Polskiego Czerwonego Krzyża poświęcony krwiodawstwu i krwi - co to jest krew, do czego jest potrzebna (transfuzje), kto może zostać krwiodawcą i w jaki sposób (... a kto nie może z przyczyn zdrowotnych i innych), jednorazowy sprzęt pozwalający praktycznie uniknąć ryzyka AIDS.
 • dr Marek Woźniak

  Lekarze, gabinety
  Krakowski lekarz-chirurg pracujący jako asystent Kliniki Chirurgii Serca i Naczyń Collegium Medicum UJ, prowadzący też praktykę prywatną - Lekarska Spółdzielnia Pracy w Krakowie oraz CGS-Med.


:: Masaż chiński zamiast operacji ::

Opis:

Strona Gabinetu Masażu Chińskiego zajmującego się leczeniem naturalnym kręgosłupa: dyskopatii, skoliozy, przepuklin krążkowych, nierówności kończyn i bólów głowy. Na stronie informacje o kregosłupie oraz o masażach, a także możliwość umówienia się na masaż.