Podobne strony

 • Rottweiler Hodowla Darel

  Rottweiler
  Wiodąca hodowla rottweilera w Polsce. Na stronie: pełna prezentacja psów łącznie z rodowodami, różne informacje dla zainteresowanych, i inne.
 • Akita u Izis

  Akita Inu
  Strona poświęcona jest akita-inu (rasie japońskiego szpica). Zawiera m.in.: informacje o standardzie rasy, jej historii, hodowlach w Polsce, psychicznych i fizycznych predyspozycjach, chorobach, a także linki na inne strony, regulamin Związku Kynologicznego, przepisy prawne i weterynaryjne, i inne.
 • Wczasy na wsi

  Agroturystyka
  Serwis poświęcony agroturystyce w Polsce. Znajdziesz w nim zbiór informacji ogospodarstwach agroturystycznych z całej Polski. Czytelna i zabawna mapka pomoże ci wybrać interesujący cię region turystyczny. Strona w języku polskim, angielskim i niemieckim.
 • Kudłaty Tramp

  Owczarek staroangielski
  Na stronie znajdziesz prezentację założycielki hodowli owczarków staroangielskich oraz aktualnych mieszkańców hodowli. Ponadto strona zawiera ofertę sprzedaży szczeniaków.
 • Hodowla Dogów de Bordeaux - Nomen Celebre

  Dogue de Bordeaux
  Strona zawiera informacje o hodowli Dogów de Bordeaux, historię i wzorzec rasy, a także kilka psich fotek.


Tu jesteś » Strona główna » Zwierzęta » Psy » Rasy » Dog

:: ..::Jag-Sza Hodowla Dogów Niemieckich::.. ::

Nasza ocena:
Adres: http://jag-sza.prv.pl

Kategorie:

Opis:

Strona internetowa hodowli Jag-Sza, specjalizującej się w dogach niemieckich, żółtych, pręgowanych, czarnych i arlekinach. Tutaj mogą państwo znaleźć informacje na temat jej championów oraz możliwościach zakupu szczeniaków, kojarzenia par. Strona zawiera także zdjęcia championów.