Podobne strony

 • Lupar

  Eko-biznes
  Strona miłośnika przyrody, a zwłaszcza ptaków w ich naturalnym środowisku. Na stronie znajdziesz ofertę firmy Lupar, która obejmuje wykonywanie ekspertyz oraz monitoringu środowiska. Witryna zawiera także galerię bardzo dobrej jakości zdjęć przyrodniczych.
 • Following the Rain

  Przyroda
  "Following The Rain" czyli Idąc za deszczem - to tytuł wystawy pokazującej nieodzowność wody dla istnienia wszelkiego życia. Na stronie bardzo duża galeria fotografii przyrodniczej Tomasza Gudzowatego, dwukrotnego laureata nagrody World Press Photo.
 • Hobby Bajota

  Nokia
  Strona zawiera dzwonki do Nokii, zabawne smsy, teksty z sekretarek automatycznych, a także bogatą galerię zdjęć (przyroda, zabytki, góry i chmury).
 • Foto-Przyroda

  Przyroda
  Strona listy dyskusyjnej Foto-Przyroda zawiera jej regulamin i inne ważne informacje z nią związane, wspaniałą galerię przyrodniczych zdjęć (w tym galerie poplenerowe), zdjęcia wystawione do oceny oraz porady i opinie dotyczące fotografowania.


:: Fotografia Przyrodnicza ::

Opis:

Strona grupy dyskusyjnej prowadzącej rozmowy o fotografii przyrodniczej. Znajdziesz na niej galerię prac jej członków, "dyskutowalnię" na temat tychże, informacje o grupowiczach, fotograficzne porady (w pdf) oraz dane na temat książek związanych z przyrodą i z fotograficznym hobby. Możesz tu ponadto wpisać się na grupę.