Podobne strony

 • Framzeta

  Serwisy Informacyjne
  Pismo Stowarzyszenia Fantastyki Framling. Pomyślane jako wychodzące tylko w Internecie pismo literackie, dwumiesięcznik. Szeroko zakrojone przedsięwzięcie: zawiera publicystykę, teksty literackie, recenzje książek, gier i filmów, grafikę, dział RPG. Można ściągnąć sobie archiwalne numery pisma.
 • Małgorzata Kosik

  K
  Na stronie znajdziesz powiedzenia Oskara Wilde'a oraz trochę wierszy i opowiadań Edgara Allana Poe.
 • SSAnitarium

  Inne
  Na stronie znajdziesz zagadnienia z zakresu filmu i literatury. Możesz zapoznać się z poszczególnymi epokami literackimi, biografiami znanych pisarzy oraz ich twórczością. Miłośnicy filmu przeczytają streszczenia popularnych produkcji, recenzje, informacje o znanych aktorach i reżyserach oraz wywiady z ulubieńcami ekranu.
 • Towarzystwo Polsko-Irlandzkie

  Inicjatywy społ.-polityczne
  Strona Towarzystwa Polsko-Irlandzkiego z Poznania. Znajdziesz tutaj wiele informacji o cudownym miejscu jakim jest Irlandia (kuchnia, pisarze, webkamery, historia i turystyka).
 • Adam "Regis" Marczuk

  RPG
  Strona prywatna poświęcona RPG. Znajdziesz tutaj opisy najpopularniejszych systemów (CP2020, Warhammer, Dzikie Pola, Oko Yrrhedesa), galerię z serii Dragon Lance, teksty na temat wampirów i magii.


:: Jonathan Carroll ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.jonathancarroll.mikser.net/

Kategorie:

Opis:

Na stronie wszystko dla miłośników prozy Carrolla: sylwetka pisarza, wywiady, recenzje, relacje z pobytów w Polsce, fotogaleria, bibliografia i aktualne nowości.