Podobne strony

 • Kancelaria Patentowa Wima-Patent

  Wynalazki, odkrycia
  Prywatna strona rzecznika patentowego, na której poza opisem doświadczenia zawodowego można znaleźć czytelny schemat przedstawiający drogę jaką musi przejść wynalazek od idei do wyprodukowania i wcielenia w życie.
 • Ginger

  Wynalazki, odkrycia
  Na stronie kilka słów o tajemniczym wynalazku Ginger, jego autorze oraz potężnych inwestorach, którzy w wynalazku widzą wielką przyszłość.
 • Strona poświęcona historii polskiej radiotechniki

  Wynalazki, odkrycia
  Jeśli jesteś miłośnikiem radiotechniki koniecznie zajrzyj na stronę. Znajdziesz tutaj bardzo ciekawą historię radiofonii, wiadomości o producentach sprzętu i lampach elektronowych. W dziale teoretycznym zapoznasz się z zagadnieniami z zakresu budowy i naprawy odbiorników, natomiast w galerii oglądniesz ich stare modele.
 • Nikola Tesla

  Wynalazki, odkrycia
  Tesla Nikola był człowiekiem, który zaznaczył swoją obecność w świecie elektryczności. Przeprowadzał wiele eksperymentów, których wynikiem były takie wynalazki jak: cewka coli, silnik z turbiną talerzową czy odbiornik bezpłatnej energii.
 • Strona o Witoldzie Kasprzyku

  Wynalazki, odkrycia
  Poczytaj o Witoldzie Kasprzyku - sportowcu, pilocie, a przede wszystkim konstruktorze samolotów. Tutaj zostały przedstawione jego innowatorskie pomysły oraz burzliwy życiorys.


:: Znani podróżnicy i odkrywcy ::

Opis:

Strona poświęcona jest słynnym podróżnikom i odkrywcom. Znajdziesz na niej opisy dokonań kilkunastu z nich, m.in. Eryka Rudego, Marco Polo, Krzysztofa Kolumba czy Roalda Amundsena. Plus informacje o Spitsbergenie i co nieco o kosmosie.