Podobne strony

 • Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna w Krakowie

  PWST
  Witryna w języku angielskim omawia historię i bieżące życie Szkoły, jej władze, przebieg studiów na Wydziale Aktorskim oraz Reżyserskim.
 • Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa w Łodzi

  Szkoły filmowe
  Strona przedstawia historia strukturę uczelni (Wydział Reżyserii, Aktorski, Operatorski i Realizacji TV, Organizacji Produkcji), władze Szkoły, ponadto baza danych filmów polskich, odnośniki do stron o tematyce filmowej, oferta usług (dźwięk, montaż, oświetlenie, zdjęcia, usługi telewizyjne).
 • Jean Cocteau

  Zagraniczna
  Znajdziesz tutaj informacje o reżyserze, aktorze, poecie, dramatopisarzu i malarzu w jednej osobie. Poczytaj cytaty z jego książki "Opium" oraz zobacz galerię rysunków.
 • Teatr Rozrywki w Chorzowie

  Teatry
  Na deskach Teatru Rozrywki występują takie sławy, jak Elżbieta Okupska, Maria Meyer, czy Krzysztof Respondek. Znajdziesz tu informacje o aktualnym repertuarze, aktorach i spektaklach. Ponadto możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć.
 • Teatr Dramatyczny w Warszawie

  Teatry
  Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy stał się pierwszym miejscem manifestacji artystycznej dla wielu autorów, aktorów i reżyserów. Czasami warszawskie prapremiery bywały również prapremierami światowymi. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące historii, aktorów oraz aktualnego repertuaru.


:: Orlando Bloom ::

Opis:

Strona w całości poświęcona aktorowi Orlando Bloomie, który zagrał m.in. Legolasa we "Władcy pierścieni". Znajdziesz na niej jego biografię, newsy na jego temat, artykuły z prasy, szeroką galerię zdjęć aktora, multimedia i wiele innych materiałów z nim związanych. Podyskutujesz również na forum.