Podobne strony

 • Strona Rowerowa Tomka Ganicza

  Trasy rowerowe
  Ciekawe trasy rowerowe w Górach Stołowych i okolicach Łodzi.
 • Rowerem po okolicach Poznania

  Trasy rowerowe
  Rowerem po okolicach Poznania to bardzo fajna strona przedstawiająca kilka tras rowerowych prowadzących wokół Poznania.
 • Grzegorz Janczyk

  Trasy rowerowe
  Opisy tras rowerowych do pokonania w ciągu 1-3 dni. Ponadto garść dobrych rad dla chcących podróżować rowerem po Europie.
 • Dolny Śląsk

  Trasy rowerowe
  Celem powstania serwisu było przybliżenie teraźniejszości oraz historii Dolnego Śląska, ponadto serwis pełni funkcję przewodnika turystycznego, kulturalnego i historycznego. Znajdziesz tu opisy miejscowości regionu, trasy rowerowe i piesze, prawie 200 odnośników do różnych stron o Dolnym Śląsku. Ponadto aktualności z regionu, mini-sklep z artykułami związanymi z Dolnym Śląskiem oraz informacje o gminach.
 • Trasy rowerowe

  Trasy rowerowe
  Na stronie fotki z górskich - przede wszystkim, ale nie tylko - tras rowerowych, opisy kilkunastu z nich oraz kodeks honorowy rowerzystów górskich.


:: Grupa Rowerowa GLOB ::

Nasza ocena:
Adres: http://rower.orbit.pl/


Opis:

Strona poświęcona wyprawom trzech rowerowych globtroterów: Krzysztofa Chojki, Przemysława Pawłuckiego i Grzegorza Kajdrowicza. Mają oni na koncie (przejechane wspólnie lub osobno) trasy godne podziwu, m.in. przejazd obszarów polarnych (wysp Lofotów, dotarcie na Nordkapp, a nawet jazda rowerem po Spitsbergenie!), przejazd ekstremalnie trudnego interioru Islandii czy eksplorację wysokogórskich obszarów wulkanicznego archipelagu Wysp Kanaryjskich. Jak wynika z ich relacji i zdjęć jeżdżą też po bardziej przyjaznych rejonach - Słowacji, Szwajcarii czy Turcji. Na stronie znajdziesz zilustrowane licznymi zdjęciami relacje z podróży, fragmenty publikacji prasowych na temat ich wypraw i wiele innych materiałów z nimi związanych.