Podobne strony

 • Medyczne forum popularnonaukowe

  Otyłość
  Medyczne forum popularnonaukowe, artykuły medyczne, promocja zdrowia, otyłość, łysienie itp. Kilka artykułów na podane tematy.
 • Wella Polska Intercosmetic Sp. z o.o.

  Kosmetyki
  Strona główna firmy Wella, na której znajdziesz między innymi jej historię, informacje o produktach, a także leksykon składników używanych przy produkcji.
 • Melilot Sp. z o.o. - Chirurgia Plastyczna

  Chirurgia plastyczna
  Propozycja nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Lecznica jest specjalistycznym Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej zatrudniającym specjalistów chirurgii plastycznej i dermatologii. Specjalizuje się w chirurgii estetycznej i kosmetologii lekarskiej w pełnym zakresie współczesnych możliwości, jakie te dziedziny medycyny oferują (nos, uszy, powieki, piersi, blizny, włosy - mikroprzeszczepy, odsysanie tłuszczu - lipoplastyka); informacje o operacjach i samej lecznicy. Zakład pomaga zorganizować pobyt w okresie leczenia.
 • Świat Fryzjerstwa

  Fryzjerstwo
  Czasopismo branży fryzjerskiej. Na jego łamach poznać można bieżącą problematyką tego działu oraz informacje o nowinkach dotyczących włosów.
 • Princess Polska Sp. z o.o

  Fryzjerstwo
  Strona poświęcona kosmetykom i środkom do pielęgnacji włosów firmy Joico. Na stronie oprócz prezentacji kosmetyków znaleźć można sieć salonów fryzjerskich korzystających z tych kosmetyków oraz sposób ich zastosowania i właściwości.


Tu jesteś » Strona główna » Medycyna i zdrowie » Inne » Łysi

:: WYPADAJĄCE WŁOSY ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.atw.com.pl/medycyna/wlosy.htm

Kategorie:

Opis:

Informacje na tepat przyczyny oraz wypadania włosów ( wypowiedź pani doktor dermatolog) oraz środki lecznicze.