Podobne strony

 • Budowlany Informator Techniczny

  Prasa budowlana
  Tytuł adresowany jest do projektantów (głównie architektów), którzy z jednej strony samodzielnie podejmują decyzje materiałowo- konstrukcyjne, a z drugiej często występują w roli konsultantów i doradców inwestora.
 • Art & Design

  Wydarzenia i imprezy
  ARTDESIGN architektura wnętrz. Architektura wnętrz mieszkań, domów i rezydencji. Projekty wnętrz użyteczności publicznej tj. restauracja, hotel, gabinet medyczny, biuro.
 • ArKo - Architektura i Konstrukcja

  Usługi architektoniczne
  Strona pracowni projektowej z Bolesławca, a na niej m.in.: projekty i modernizacje, a także opisy i zdjęcia obiektów zrealizowanych oraz będących w budowie. Firma przygotowuje dokumentacje projektowe w zakresie wszystkich branż oraz prowadzi nadzory autorskie.
 • Badowski Budzyński Kowalewski architekci sp. z o.o.

  Usługi architektoniczne
  Firma uznanych architektów będących autorami wielu znanych obiektów, laureatów licznych nagród i wyróżnień. Potwierdzeniem ich kwalifikacji są posiadane uprawnienia budowlane oraz tytuły architektów - twórców, nadane wszystkim trzem wspólnikom przez Ministra Kultury R.P. Na stronie znajdziesz informacje o firmie, oferowanych usługach i jej projektantach, przykładowe projekty i realizacje oraz dane na temat wygranych konkursów.
 • Autorska Pracownia Projektowa Architektury i Urbanistyki "Linearte"

  Nauka i technika
  W solidnie przygotowanym serwisie pracowni znajdziesz informację o zakresie usług projektowych, wizualizacje, a także zdjęcia z realizacji.


:: Beata, Mateusz ::

Opis:

Strona prezentuje działalność artystyczną projektantów z Wrocławia - Beaty Oberc-Niemczyk i Mateusza Niemczyka. Znajdziesz na niej ich wybrane prace, w tym: projekty architektoniczne, linki do zaprojektowanych stron WWW, próbki projektów artystycznych. Ponadto na stronie informacje o wystawach i zaproszenie do dyskusji o sztuce.