Podobne strony

 • Światowa Organizacja Własności Intelektualnej

  Towarzystwa naukowe
  Polska witryna WIPO prezentuje historię, cele i zakres działania organizacji na świecie i w Polsce - upowszechnianie ochrony własności intelektualnej na świecie, zapewnianie współpracy administracyjnej między poszczególnymi Związkami własności intelektualnej, skład osobowy Polskiej Kapituły WIPO, laureaci medalu "Zasłużeni dla Wynalazczości" z kolejnych lat oraz przebieg ceremonii dekorowania tym medalem.
 • Kancelaria rzeczników patentowych - Patpol

  Rzecznicy patentowi
  Firma Patpol, która istnieje od 1996 roku, zajmuje się ochroną własności intelektualnej. W zakres jej usług wchodzi dodatkowo prowadzenie badań patentowych, ochrona udzielonych praw wyłącznych czy składanie wniosków o wspis do rejestru patentowego. Szczegółowe informacje na stronie.
 • Rzecznik patentowy mgr inż. Małgorzata Janicka

  Rzecznicy patentowi
  Na stronie znajdziesz dane teleadresowe rzecznika oraz spis usług jakie oferuje.
 • Strategie IP-pomagamy w zarządzaniu wartościami niematerialn

  Firmy wg branży
  STRATEGIE IP to zespół doradców zajmujących się doradztwem w dziedzinie budowania i wykorzystywania wartoci finansowej elementów IP (Intellectual Propoerty): Oferta naszego zespołu koncentruje się na trzech obszarach: 1. Pośrednictwo w obrocie markami, znakami towarowymi i domenami internetowymi 2. Wycena prawa własności intelektualnej (wycena marki, firmy, znaków towarowych) różne metody szacowania wartości niematerialnych 3. Due dilligence marki
 • KANCELARIA PATENTOWA RAWA&RAWA SP. J. patent

  Prawo i podatki
  Kancelaria Patentowa Rawa & Rawa Spółka Jawna z siedzibą w Toruniu zaświadcza usługi z obszaru ochrony własności przemysłowej. W ramach swojej aktywności Kancelaria ta dokonuje wszelakich formalności powiązanych ze zgłoszeniem własności do Urzędu Patentowego RP a mianowicie przygotowaniem specyfikacji i realizowaniem zgłoszeń oraz uzyskiwaniem poświadczeń ochronnych. Pracownicy Kancelarii o stosownych kwalifikacjach prowadzą postępowania przygotowawcze, postępowania przed sądami obywatelskimi, karnymi i administracyjnymi. Kancelaria Patentowa Rawa & Rawa Spółka Jawna z siedzibą w Toruniu wykonuje ekspertyzy i opinie prawne, proponuje pomoc w zwalczaniu nieuczciwej konkurencji i produkowaniu umów licencyjnych czy też umów przenoszących prawa. Zakres aktywności tej Kancelarii jest szeroki i przystosowany do potrzeb Klienta. Warto więc zapoznać się ze szczegółową propozycją, która znajdą Państwo na stronie.


:: Netlaw.pl ::

Opis:

Wortal prawniczy Radosława Chmury poświęcony ochronie własności intelektualnej i przemysłowej oraz prawnym aspektom internetu. Dostępne w nim są m.in. artykuły, akty prawne, orzecznictwo, aktualności.