Podobne strony

 • Tempus&Socrates

  Inne
  Anglojęzyczna strona poświęcona realizacji programów finansowanych przez PHARE dotyczących edukacji - Tempus i Socrates; osoby odpowiedzialne za koordynację programów w Warszawie, aktualne wydarzenia.
 • Srtona Klubu studenckiego S P I N

  Studenckie
  Klub studencki, gdzie życia zaczyna się o 22.00: w sali klubowej komplet, na parkiecie dziesiątki studentek i studentów, przy barze tłok. Każdy żak przychodzi tutaj, aby zapomnieć o problemach codziennego trudnego studenckiego życia. Organizatorzy zabawy, wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom, starają się to, aby złe humory i smutki pozostawały poza murami klubu. Na salę wolny wstęp miały tylko wesołość, radość, śmiech i zabawa. Na stornie: informacje o imprezach cyklicznych i jednorazowych, obszerne opisy wyświetlanych filmów, lista członków klubu oraz bogate galerie zdjęć.
 • The American Institute of Polish Culture

  USA
  Strona w języku angielskim prezentująca historię Amerykańskiego Instytutu Kultury Polskiej, jego władze, dzialalność wydawniczą, fundowane stypendia, działalność Fundacji Chopina, organizowane konferencje, wystawy i imprezy związane z tamtejszą Polonią.
 • Forum Polonia - Houston

  USA
  Strona Forum służącego jako płaszczyzna komunikacji polskiego środowiska emigracyjnego w Houston - prezentacja organizacji członkowskich w języku angielskim, kalendarium wydarzeń, informacje kulturalne, wiersze, teksty literackie, fotografie, prezentacja osiągnięć młodych Polaków oraz działalności przedszkola "Ognisko Polskie".
 • Fundacja Bankowa im. Leopolda Kronenberga

  Organizacje charytatywne
  Jak czytamy celem Fundacji jest działalność na rzecz dobra publicznego w zakresie oświaty i nauki, kultury i sztuki, ochrony zdrowia i opieki socjalnej. Fundacja przyznaje także stypendia i udziela wsparcia stowarzyszeniom i fundacjom.


:: Samorząd Studencki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu ::

Opis:

Informator Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Znajdziesz tu: informacje o studiach, stypendiach, juwenaliach i innych formach rozrywki, porady dla studentów i kandydatów na studia oraz wiele innych informacji.