Podobne strony

 • Łączka Zajączka

  Kawały
  Superbogaty serwis rozrywkowy: kupa śmiesznych tekstów (np.: humor informatyczny, prawa Murphy'ego, pamiętniki, koty), kolekcja jajcarskich obrazków (informatyczne i inne), nietypowe testy IQ, bajki, cytaty, loga Windows, stereogramy, Garfield, grafiki Borisa Valleyo i wiele, wiele innych. Jeśli masz ochotę na chwilę rozrywki, to zapraszam.
 • Kroniki rejsów Mazurskich od '95-'98

  Opisy rejsów
  Corocznie spisywane kroniki rejsów kilku jachtów po mazurskich jeziorach.
 • Wydawnictwo Książkowe Twój Styl

  Wydawnictwa
  Wydawca pięknych albumów, leksykonów, pamiętników, literatury pięknej i poradników. Najbardziej znane serie wydawnicze to Wielkie Księgi, Leksykony, seria pamiętników i w Kolorze sepii oraz zapoczątkowana seria Po co nam? Wirtualny sklep wydawnictwa zaprasza do zakupów.
 • Polski Chat - #PolishPub

  Kanały
  Strona kanału IRC-owego umożliwiająca podłączenie się z kanałem bez dodatkowych programów. Na stronie: ludzie z całego świata i katalog stron WWW - kilka działów tematycznych (muzyka, sport, rozrywka, komputer).
 • Lista dyskusyjna STOMATOLOG

  Stomatologia
  Lista dyskusyjna ma w swoim założeniu umożliwić kontakt zawodowy (i nie tylko) pomiędzy koleżankami i kolegami stomatologami oddalonymi od siebie o setki czy tysiące kilometrów. Jej celem jest: na bieżąco rozwiązywać problemy, wymieniać uwagi (materiały, sprzęt, firmy, kursy), dzielić się własnym doświadczeniem.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka » Kawały

:: Discutenbanditen ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.pepegi.pl


Opis:

Pełna humoru, ciepła i swoistej poetyki strona skupiająca na codziennych dyskusjach sympatyków niegdysiejszego Dziennika HOGI.PL oraz innych gości chętnych do wymiany poglądów na szerokie spektrum tematów mniej i bardziej poważnych.