Podobne strony

 • BAS

  Tłumacze
  Tłumaczenia na zlecenie. Tłumacz przysięgły w wielu językach. Tłumaczenia pisemne i ustne.
 • Elektroniczny słownik angielsko - obcojęzyczny

  Słowniki on-line
  Elektroniczny tłumacz i słownik on-line. Zawiera sporą kolekcję podręcznych słowników angielsko - obcojęzycznych z całego świata. Bardzo pomocny w nauce obcego języka. Strona główna jest w języku angielskim.
 • Motylek

  Hotele i pensjonaty
  Strona agencji turystycznej, zajmującej się głównie organizacją wycieczek do Pragi (zakwaterowanie, zwiedzanie miasta, serwisowanie wszelkiego rodzaju imprez kulturalnych), zarówno dla turystów indywidualnych jak i zorganizowanych grup z całego świata. Strona w językach: polskim, angielskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim i czeskim.
 • Tłumacz techniczny języka czeskiego

  Tłumacze
  Edyta Czeczkova, rodowita Czeszka, biegle tłumaczy pisemnie jak i w bezpośredniej rozmowie z czeskiego na polski i z polskiego na czeski. Jej specjalnością są tłumaczenia techniczne.
 • EUROPOL

  Szkoły języków obcych
  Strona prezentuje placówkę organizujacą kursy języka angielsiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego i czeskiego. Oferta firmy obejmuje również wszelkiego typu tłumaczenia oraz organizowanie kursów biznesowych.


:: Bohemia ::

Opis:

Strona firmy specjalizującej się w tłumaczeniach w zakresie języka czeskiego i słowackiego - zarówno pisemnych jak i ustnych, przysięgłych i zwykłych, technicznych oraz prawniczych. Na stronie informacje o firmie, oferta oraz lista wybranych klientów.