Podobne strony

 • Tekon S.C. - Biuro Doradztwa i Ekspertyz

  Konsulting
  TEKON (rok zał. 1991) jest firmą konsultingową specjalizującą się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych i samorządów terytorialnych, w tym w pozyskiwaniu dotacji (przygotowanie projektu, pomoc w wyborze właściwego programu, wnioski, dokumentacja, rozliczenie). Od 2002 r. posiada akredytację w PARP w wybranych programach w zakresie usług doradczych. Oferta obejmuje studia wykonalności, biznes plany, analizy, programy rozwoju, programy naprawcze, wnioski kredytowe, wyceny wartości (firm, nieruchomości, środków trwałych, wartości niematerialnych: licencji, znaków firmowych i in.), kojarzenie partnerów, promocję produktów, eksport. Możliwość obsługi w jęz. angielskim i rosyjskim.
 • Pracownia projektowa

  Usługi architektoniczne
  Pracownia oferuje wielobranżowe projektowanie obiektów m.in. budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, wiejskiego oraz obiektów sportowych. Ponadto w skład usług wchodzi: nadzór, wycena, ekspertyza oraz wykonywanie kosztorysów.
 • Kosztorysowanie i doradztwo inwestycyjne

  Wycena, kosztorysowanie
  Kosztorysowanie obiektów i robót budowlanych (kosztorysy inwestorskie, ofertowe, powykonawcze), doradztwo i pomoc w przygotowaniu budowy do realizacji (harmonogramy, plany finansowe, umowy), analizy opłacalności inwestycji oraz rozliczenia inwestor-wykonawca - oto z grubsza lista oferowanych przez firmę usług. Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty - zajrzyj na stronę.
 • Geometra - Przedsiębiorswo Usług Geodezyjnych Piotr Skawiński

  Geodezja
  Firma wykonuje: mapy do celów projektowych (analogowe i cyfrowe), tyczenia i geodezyjne inwentaryzacje powykonawcze obiektów, geodezyjną obsługę budowy, inwentaryzacje architektoniczne, podziały, scalenia, wyceny, pomiary odkształceń, prace dla celów górnictwa odkrywkowego i geologii. Na stronie: informacje o firmie i jej usługach oraz dane kontaktowe.
 • Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowgo

  Rzeczoznawcy majątkowi
  Strona mgr inż. Ryszarda Kotona - rzeczoznawcy majątkowego, członka warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych i Polskiego Towarzystwa Legislacji. W ofercie: wycena nieruchomości, doradztwo w zakresie zamówień publicznych, legislacji, i inne.


:: Expert Marek Górniak ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.wycena.it.pl


Opis:

Strona rzeczoznawcy majątkowego oferującego wyceny, opinie, zajmującego się również tematyką nieruchomości. Chcesz więcej szczegółów - zajrzyj.