Podobne strony

 • Fucking Amal

  F
  Wielki europejski przebój filmowy, a zarazem debiut reżyserski Lukasa Moodyssona, twórcy "Tylko razem". Rozgrywająca się w Amal - prowincjonalnym miasteczku, jakich pełno w każdym zakątku świata - opowieść o nastoletniej Agnes, która zakochuje się w swojej koleżance z klasy, Elin. Poczytaj o filmie oraz zobacz galerię zdjęć.
 • Fanny i Aleksander

  F
  Klasyczny już film Ingmara Bergmana, laureat Oscarów, Cezara, Złotego Globu i wielu innych nagród. Akcja filmu rozpoczyna się w Boże Narodzenie 1907 roku, gdy w centrum wydarzeń znajduje się tytułowe rodzeństwo: Fanny i Aleksander. Ich życie wkrótce zmieni się radykalnie, gdy umrze ukochany ojciec a matka ponownie wyjdzie za mąż... Film przypominany polskiej publiczności w 20 rocznicę powstania.
 • Frida

  F
  Opowieść o burzliwym romansie sławnej malarki Fridy Kahlo z Diego Riverą. Cierpienie, wiara, miłość, związek z Riverą, rewolucyjne poglądy i niezwykłe malarstwo Fridy stworzyły prawdziwą o niej legendę, tak że za swoją bohaterkę uznał ją amerykański ruch feministyczny, świat mody także nie oparł się tej fascynacji.


:: Fanatyk ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.fanatyk.tantra.com.pl/

Kategorie:

Opis:

Danny Balint, samodzielnie myślący uczeń jesziwy, rozważając wersety Tory traktujące o żądaniu Boga, by Abraham w imię wiary ofiarował własnego syna Izaaka, dochodzi do wniosku, że Bóg jest pełen okrucieństwa i pychy. Ta myśl prowadzi Dannego do otwartej wojny z Bogiem i co za tym idzie do przeciwstawienia się własnej społeczności. Chłopak staje się antysemitą...