Podobne strony

 • SMG/KRC Poland

  Badania rynku
  Instytut badań rynku i opinii publicznej jest największym ośrodkiem badań marketingowych w Polsce i na całym obszarze Europy Środkowej i Wschodniej. Stosuje całą gamę podstawowych i zaawansowanych metod badania rynku, choć największy udział mają sondaż typu Omnibus, całoroczne badania czytelnictwa prasy i słuchalności radia, kwartalne sondaże na próbach matek małych dzieci, młodzieży w wieku od 7 do 14 lat oraz liczne projekty trackingowe.
 • Wydawnictwo Wilga Sp. z o.o.

  Wydawn. dziecięco-młodzieżowe
  Wydawnictwo publikuje książki dziecięce, klasykę dla dzieci i młodzieży oraz słowniki. Proponuje ilustrowane baśnie i bajeczki, wszechstronnie rozwijające książki o niekonwencjonalnej formie, baśnie i powieści przygodowe, oraz ilustrowane słowniki językowe. Książki możesz zamówić poprzez Internet.
 • WebRing Ex Libris Cracoviensis

  Webringi
  Webring tematyczny jest wirtualnym zbiorem witryn, w którym skupiono zarówno twórców jak i dystrybutorów książek, wydawców, hurtowników, bibliotekarzy, antykwarystów oraz szerokie grono miłośników książek. System WebRing oferuje nową i efektywną metodę nawigacji i przeglądania światowych zasobów internetowych. Krąg ten jest połączony ze światową siecią setek tysięcy stron internetowych zgrupowanych w rozmaitych kręgach tematycznych.
 • Wyspa dzieci

  Zabawy z komputerem
  Wyspa dzieci jest miejscem gdzie cały czas świeci słońce, a ze wszystkich stron świata nadciągają tajemnicze opowieści. Na wyspie wszystko się zmieści: zwierzęta, ogród, wielki dom. Dużo tu przygód i wypraw, konkursów i zabaw, a wszystko to jest adresowane do ciekawych życia i przygody maluchów w wieku 5 - 10 lat. Ponadto na stronach serwisu można znaleźć bajki, wierszyki, opowiadania o zwierzętach i roślinach, ciekawe wiadomości o przyrodzie i kulturze oraz gry, układanki i kolorowanki. Wyspa Dzieci to świat wyobraźni i czarów, gdzie dzieci mogą poczuć się jak u siebie.
 • Strona miłośników Harry Pottera

  Harry Potter
  Harry Potter ma wielbicieli w każdym zakątku świata. Ty na pewno też nim jesteś... A skoro tak, musisz tę stronę zobaczyć. Zajrzyj do magicznej galerii, poznaj wszystkie części przygód Harrego i jego przyjaciół. Nie brakuje tutaj ciekawostek, żartów, gier, autografów... Harry Potter specjalnie dla ciebie!


:: Guliwer ::

Opis:

Kwartalnik poświęcony zagadnieniom czytelnictwa dzieci i młodzieży oraz literaturze dziecięcej.