Podobne strony

 • Gitara Caffe

  Gitara, bas
  Sporo informacji o Fenderze, wirtuozach gitary, tabulatura oraz pliki mp3
 • Oscary 2001

  Festiwale i nagrody
  "Przyczajony tygrys, ukryty smok" w reżyserii Anga Lee był największym rywalem "Gladiatora". Który film zdobył Oscara, dowiesz się tutaj.
 • Sunday at the Oscars 2001

  Festiwale i nagrody
  Serwis internetowy poświęcony Nagrodom Akademii, czyli "Sunday at the Oscars 2001". Na stronie znajdziesz wydarzenia, relacje z ceremonii, zdjęcia z czerwonego dywanu, informacje zza kulis oraz z przyjęcia, video, przemówienia i wiele innych...
 • BRZMIENIE GITARY

  Tabulatury i chwyty
  Strona dla wszystkich fanatyków gry na gitarze elektrycznej. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawostek dotyczących słynnych gitarzystów, technik gry na gitarze, tabulatury oraz garść wskazówek i porad.
 • ROBBONE - music inspiration improvisation

  Tabulatury i chwyty
  Oficjalna strona muzyka ROBBONE. Jeśli chciałbyś nauczyć się grać na gitarze - pomogą ci zamieszczone tu lekcje, jeśli zaś chciałbyś zagrać kawałek jednego z twoich ulubionych wykonawców - zajrzyj do tabulatur. Dodatkowo na stronie znajdziesz MP3 i wiele innych.


Tu jesteś » Strona główna » Kultura i sztuka » Muzyka » Blues

:: Bluesmania ::

Opis:

Tematyka strony obraca się wokół bluesa i rocka. Znajdziesz tu notki o muzykach wszechczasów, historię bluesa, parę rzeczy przydatnych dla osób uczących się gry na gitarze (śpiewnik, tabulatury itd.) i na harmonijce (sposób gry, akordy itd.), skany autografów, teksty piosenek i inne.