Podobne strony

 • Prawo autorskie - stan aktualny i perspektywy zmian

  Prawo autorskie
  Witryna stworzona w celu prezentacji tematyki prawa autorskiego na rynku teleinformatycznym. zagadnienie to prezentowane jest w formie wykładów prowadzonych przez dwóch specjalistów z tej dziedziny - profesorów Uniwersytetu Jagiellońskiego.
 • PHU LAMAR - rehabilitacja i niszczenie dokumentów

  Sprzęt medyczny
  Firma oferuje sprzęt medyczny do hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii, sprzęt pomocniczy i ortopedyczny, lasery, sprzedaż rowerów trójkołowych (produkcji polskiej oraz rowerów niemieckiej firmy DRAISIN), podejmuje się likwidacji barier architektonicznych, a także świadczy kompleksowe usługi w zakresie niszczenia dokumentów.
 • LINK SYSTEM - interactive media solutions

  Usługi projektowania www
  Serwis internetowy firmy swiadczącej wszechstronne usługi - projektowanie witryn www, konta e-mail i serwery wirtualne, usługi typu e-Commerce (sprzedaż wirtualna i reklama w sieci), kampanie reklamowe, grafika reklamowa itp. Ponadto firma zajmuje się bezpieczeństwem sieci oraz ochroną danych.
 • STiNET - Antywirusy.pl

  Antywirusy
  Strona firmy zajmującej się głównie zagadnieniami dotyczącymi polityki bezpieczeństwa i niezawodności systemów informatycznych, a w szczególności ochrony antywirusowej. Znajdziesz tu informacje o firmie i jej ofertę.
 • Chroń zdrowie

  Techniczna ochrona mienia
  Strona firmy oferującej wszelki akcesoria do samoobrony nie wyamagające zezwoleń policji (kufry, dyplomatki, paralizatory, miotacze gazowe, hełmy, kamizelki kuloodporne itp.). W ofercie także systemy zabezpieczeń komputerów.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia » Usługi inne » Inne

:: EKOAKTA Sp. z o.o. ::

Opis:

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów. Firma działa w zakresie ochrony danych. Jej domeną jest profesjonalne niszczenie danych, archiwizacja dokumentów i przechowanie akt we własnych archiwach. Zajrzyj na stronę i zapoznaj się z ofertą.