Podobne strony

 • Centrum Karier AGH w Krakowie

  Organizacje studenckie
  Prezentacja niekomercyjnej działalności Centrum w zakresie przygotowywania studentów do wejścia na rynek pracy (szkolenia, warsztaty, doradztwo) oraz pośredniczącego między pracodawcami a studentami (targi pracy, bank ofert pracy).
 • Bank Kadr "Test"

  Doradztwo personalne
  Firma wspiera swych klientów w wdrażaniu polityki personalnej. Na stronie znajdziesz bank kadr czyli giełdę pracy, listę referencyjną, informacje na temat nowinek branżowych oraz zakresu działalności firmy.
 • Hill International

  Doradztwo personalne
  Międzynarodowa firma konsultingowa z filią w Polsce zajmuje się kompleksowym doradztwem personalnym. Strona zawiera informacje na temat prowadzonej i działalności, opis prowadzonych szkoleń oraz bazę ogłoszeń.
 • Beaver - Doradztwo personalne

  Pośrednictwo pracy
  Możesz tu przejrzeć aktualne oferty pracy i zarejestrować się w Banku Kadr, a także odnajdziesz również informacje o firmie i świadczonych usługach oraz program prowadzonych szkoleń.
 • Job Center

  Pośrednictwo pracy
  Firma specjalizuje się w kompleksowym poszukiwaniu pracowników czasowych, stałych. Na stronie zamieszczono informacje o firmie i jej działalności, bazę ofert oraz formularze zgłoszeniowe dla pracodawców i kandydatów.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia » Praca » Porady

:: Career Gate ::

Nasza ocena:
Adres: http://careergate.pl/


Opis:

Gdzie szukać dobrej pracy? Jak napisać profesjonalne CV czy list motywacyjny ? Jak przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną ? Na te pytania odpowiada serwis. Znajdziesz w nim również bazę ogłoszeń o pracę, bazę CV, testy psychometryczne i informacje o rynku pracy.