Podobne strony

 • Klub Wysokogórski w Katowicach

  Kluby i szkoły alpinizmu
  Strona katowickiego klubu wysokogórskiego. Znajdziesz na niej aktualności, artykuły na temat wspinaczki oraz ofertę kursów wspinaczki.
 • Klamecjusz On Line

  Wspinaczka
  Niezależny biuletyn wspinaczy Trójmiasta. Internetowe wydanie biuletynu zawiera dodatkowe treści, takie jak galeria zdjęć, przewodnik po bulderach okolic Trójmiasta, linki do stron o podobnej tematyce.
 • Wspinaczka skałkowa

  Wspinaczka
  Strona autorstwa Tomasza Łukasika o wspinaczce skałkowej, zawierająca sporo dobrych rad dla początkujących, na stronie także kolarstwo górskie.
 • Jura Krakowsko-Wieluńska

  Wyżyna Krakowsko-Częstochowska
  Informacje o jurze, trasy turystyczne (piesze i rowerowe), galeria zdjęć oraz linki do innych stron poświęconych podobnej tematyce.
 • Góry

  Prasa turystyczno-podróżnicza
  Wersja on-line Górskiego Magazynu Sportowego, na którą powinieneś zaglądać jeśli tylko lubisz góry i górskie wędrówki. Znajdziesz tu bowiem sporo o nich informacji - począwszy od relacji z małych i wielkich wspinaczek, poprzez praktyczne porady dla amatorów turystyki, aż po wywiad z człowiekiem który zjechał z Everestu na nartach. Jeśli nie wystarczą ci teksty bieżących artykułów na stronie skorzystasz także z archiwum pisma. Możesz także zamieścić swoje ogłoszenie i obejrzeć galerię rysunków satyrycznych poświęconych tematyce górskiej.


:: Strona Wspinaczkowa ::

Nasza ocena:
Adres: http://republika.pl/wspin

Kategorie:

Opis:

Strona mówi o tym jak zacząć się wspinać, gdzie można poćwiczyć (adresy sztucznych ścian), zawiera adresy klubów wysokogórskich.