Podobne strony

 • Szkoła Podstawowa nr 3 i Gimnazjum w Ciechocinku

  kujawsko-pomorskie
  Na stronie informacje dotyczące SP nr 3 i Gimnazjum w Ciechocinku, nauczycieli i uczniów, najważniejszych wydarzeń, organizowanych imprez, programu Sokrates oraz szkolne newsy.
 • Szkoła Podstawowa w Ośniszczewku

  kujawsko-pomorskie
  Szkoła Podstawowa w Ośniszczewku przedstawia swoją historię, uczniów, nauczycieli, aktualne wydarzenia z życia społeczności szkolnej.
 • Szkoła Podstawowa w Bytoni

  kujawsko-pomorskie
  Oficjalna strona Publicznej Szkoły Podstawowej w Bytoni. Na stronie: historia placówki, skład kadry nauczycielskiej i dyrekcji, organizacja pracy szkoły, osiagnięcia uczniów oraz fotokronika.
 • Szkoła Podstawowa w Przysieku

  kujawsko-pomorskie
  Oficjalna strona SP w Przysieku. Na stronie poznasz bliżej organizację pracy placówki, jej załogę oraz dane teleadresowe.
 • Szkoła Podstawowa w Rypinie

  kujawsko-pomorskie
  Oficjalna strona SP nr 1 im. mjr Henryka Sucharskiego w Rypinie. Autorzy zamieścili na stronie: historię placówki, skałd grona pedagogicznego i dyrekcji, prace uczniów, szkolną gazetkę oraz informacje na temat Rypina.


:: Zespół Publicznych Szkół w Rogowie ::

Opis:

Strona zespołu szkół składającego się z szkoły podstawowej i gimnazjum. Znajdziesz tu informacje o szkołach, kadrze nauczycielskiej, uczniach i miejscowości Rogowo.