Podobne strony

 • Akabar Sp. z o.o.

  Wydawnictwa
  Wydawnictwo Akabar prowadzi działalność wydawniczą i reklamową, jest wydawcą niezależnego miesięcznika regionalnego Nasza Sprawa. Akabar Usługi Finansowe oferuje kredyty, leasing, oraz obsługę podatkową firm. Akabar Elektronik to wydzielona sekcja firmy zajmująca się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych.
 • Akapit Press

  Wydawnictwa
  Akapit Press specjalizuje się w publikacji książek beletrystycznych. Oferta firmy obejmuje literaturę dla dzieci i młodzieży, pamiętniki, lektury i pomoce szkolne. Możesz dokonać zakupów w sklepiku internetowym wydawnictwa.
 • Edition 2000

  Wydawnictwa
  Wydawnictwo posiada ofertę książek przeznaczonych dla użytkowników komputera, m.in. serię ABC komputera. Ponadto poleca książki z serii Powtórka z literatury, Testy na medycynę, oraz serię Ciekawostki.
 • Jacek Santorski & CO Wydawnictwo

  Wydawnictwa
  Firma wydaje zarówno profesjonalną jak i popularną literaturę psychologiczną, filozoficzną i edukacyjną, oraz ambitną literaturę piękną o zabarwieniu edukacyjnym. Książki wydawane są w seriach zróżnicowanych według tematyki i stopnia przystępności.
 • JMG Magazine Publishing Company Sp. z o.o.

  Wydawnictwa
  Wydawca magazynów: Popcorn, Dziewczyna, Cosmopolitan, CKM, MegaSport. Na stronie znajdziesz informacje o prenumeracie, dystrybucji, reklamie.


:: OSSOLINEUM - Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo ::

Opis:

Strona najstarszej polskiej oficyny wydawniczej, działającej nieprzerwanie od 1817 roku. Znajdziesz na niej: katalog książek serii "Biblioteka Narodowa" z najwybitniejszymi dziełami polskiej i światowej literatury, współczesną literaturę dla młodzieży, publikacje z zakresu historii, literaturoznawstwa, językoznawstwa, kultury, religioznawstwa i medycyny. Wybrane pozycje możesz zamówić w księgarni internetowej. Ponadto: historia Wydawnictwa, dane teleadresowe księgarni oraz informacje o aktualnych promocjach.