Podobne strony

 • Indie '99 wyprawa rowerowa

  Turystyka rowerowa
  Sprawozdanie z wyprawy rowerowej do Indii, podczas której autorzy przejechali 2000 km przez regiony Ladakhu i Kaszmiru.
 • Strona Qby - zdjęcia za Szkocji

  Q
  Galeria zdjęć wykonanych przez autora w czasie wyprawy do tajemniczej Szkocji.
 • Tramp - Serwis Informacyjny Podróżników

  Serwisy podróżnicze
  Informacje dla podróżników i turystów, odnośniki do przewodników, rozkładów jazdy, informacji turystycznych, opowiadania i relacje z wypraw i podróży.
 • Instytut Studiów Międzynarodowych UŁ

  Inne
  Strona przedstawia strukturę Instytutu (Katedra Badan Niemcoznawczych, Katedra Historii Stosunków Międzynarodowych, Katedra Studiów Brazylijskich, Katedra Badań Wschodu, Zakład Amerykanistyki i Mass Mediów, Zakład Studiów Brytyjskich i Krajów Wspólnoty Brytyjskiej, Zakład Marketingu Międzynarodowego, Pracownia Dydaktyki Językow Obcych, Interdyscyplinarny Zespół Naukowo-Badawczy "Centrum Badań nad Pokojem", Interdyscyplinarny Zespół Naukowo-Badawczy Badań nad Drogami Handlowymi i Szlakami Pielgrzymimi jako Czynnikami Integracji Miedzyludzkiej, Interdyscyplinarny Zespół Badawczy "Rola Szekspira w kulturze polskiej i światowej", Interdyscyplinarny Zespół Naukowo-Badawczy Badań Sowietologicznych), zakres przedmiotów studialnych, władze Instytutu, zasady rekrutacji i propozycje studiów w obcych językach .
 • Instytut Historii UAM w Poznaniu

  Inne
  Witryna zawiera informacje na temat programów studiów, aktualności, publikacji naukowych. Całość utrzymana w konwencji wirtualnej wędrówki po budynku Instytutu.


:: Brasil ! ::

Opis:

Strona ta jest wynikiem wyprawy do Brazylii, która odbyła się w marcu 1999 roku; fotograficzny zapis z blisko trzech tygodni spędzonych w egzotycznym świecie.