Podobne strony

  • Awinet

    Dostawcy internetu
    Firma oferuje konta pocztowe, serwisy WWW, serwery wirtualne, własne domeny, instalacje Internetu u Klienta, zestawy i akcesoria komputerowe, wykonanie serwisu WWW.
  • Polski Serwis Informacyjny

    Dostawcy internetu
    Firma oferuje instalację lini dostępowej, usługi serwisowe.
  • ElektroTEL

    Telefony, faksy, centrale
    Hurtowa i detaliczna sprzedaż telefonów, telefaksów, central telefonicznych, komputerów i akcesoriów, sprzętu RTV i AGD. Sprzedaż telefonów komórkowych i akcesoriów.
  • Kwant sp. z o.o.

    Dystrybutorzy sprzętu
    W ofercie firmy plotery (Mutoh, Selex), kopiarki oraz oprogramowanie - pakiet Architeczka: speedikon, accurender, PitCup.
  • LSB Data sp. z o.o.

    Dystrybutorzy sprzętu
    Firma zajmuje się kompleksową obsługą komputerową małych i średnich firm. Dobór, dostawa, instalacja sprzętu komputerowego, szkolenia, serwis. Ponadto nadzór sieci, dostawa internetu, również usługi z zakresu bezpieczeństwa i archiwizacji danych. Również oprogramowanie firm Microsoft, Symantec, Lotus, Borland i z dziedziny zarządzania firmy ReSeT.


:: „Genesis XX wieku" ::

Opis:

Strona poświęcona autorskiej wystawie Zenona Olecha "Genesis XX wieku". Na projekt składa się instalacja, happening, impresja muzyczna, fragmenty nie dokończonych prac malarskich i rzeźbiarskich, wspomnienia z wykonywania niecodziennych prac, pisma od urzędów oraz listy od przyjaciół i wrogów.