Podobne strony

 • Blade

  B
  Kilka informacji o filmie "Blade" dotyczących historii postaci, obsady czy prawdziwych wampirów. Ponadto galeria zdjęć i wiadomości dla wielbicieli filmu.
 • Bracie, gdzie jesteś?

  B
  Film w reżyserii Joela Coena. Everett Ulysses McGill (George Clooney) jest gadatliwym, drobnym kryminalistą, nie do końca potrafiącym się pogodzić z ograniczeniami życia właściwymi dla skazańca, odbywającego karę w obozie pracy w stanie Mississipi. Zdecydowany nie marnować więcej czasu na kruszenie kamieni, ucieka wraz z dwoma nieudacznikami, z którymi skuty jest wspólnym łańcuchem... Tutaj dowiesz się więcej, obejrzysz zdjęcia oraz zwiastun.
 • Braterstwo wilków

  B
  Jeden z najbardziej widowiskowych filmów francuskich ostatniej dekady, z rewelacyjnymi efektami specjalnymi, za które odpowiedzialni byli twórcy ze studia Jima Hensona. Francja za panowania Ludwika XV. W niewielkiej, odciętej od świata wiosce na południu szaleje "bestia z Gevaudan", monstrualna istota odpowiedzialna za śmierć ponad stu ludzi, głównie kobiet i dzieci. Gdy region ogarnia panika, król wysyła do Gevaudan swych najlepszych żołnierzy polecając im wytropić i zgładzić potwora. Na stronie filmu znajdziesz obsadę, informacje o aktorach i filmie, galerię zdjęć oraz tapety.
 • Bunkier

  B
  Czwórka nastolatków urywa sie ze szkolnej wycieczki, by w starym schronie z czasów drugiej wojny urządzić sobie szaloną imprezę. 18 dni później jedna z nich - Liz wynurza się z opuszczonego bunkra. Jest przerażona, wycieńczona i SAMA. Jak skończyła się zabawa? Co się naprawdę wydarzyło? Oparta na kultowej powieści Guya Burta "After the hole" opowieść o obsesyjnej miłości i mrocznych tajemnicach ludzkiej psychiki. Przeczytaj streszczenie filmu, poznaj obsadę, twórców oraz zobacz galerię zdjęć.
 • Blow

  B
  Oparta na autentycznych wydarzeniach historia Georga Junga. Pod koniec lat 70-tych Jung trafił do więzienia za posiadanie marihuany. Po krótkim pobycie za kratkami podjął się "wprowadzenia na rynek" nowego narkotyku – kokainy. Obecnie jest jedynym Amerykaninem, który na przemycie narkotyków, współpracy z kartelem z Medellin zarobił miliony dolarów, płacąc jednak za to wysoką cenę... Na stronie znajdziesz informacje o filmie i jego twórcach, zdjęcia oraz zwiastun.


:: Byliśmy żołnierzami ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.monolith.pl/zolnierze/

Kategorie:

Opis:

W La Drang (wietnamskiej Dolinie Śmierci) przez 3 dni i noce 400 amerykańskich żołnierzy dowodzonych przez pułkownika Hala Moore’a toczyło krwawe walki z ponad 2000 żołnierzy Północnego Wietnamu. Tyczasem ich pozostawione w domach żony musiały walczyć z niepewnością o losy mężów, aż do momentu przyjęcia telegramu z wiadomością mogącą na zawsze zmienić ich życie...