Podobne strony

 • Polish Dating Service - Ogłoszenia Matrymonialne

  Ogłoszenia towarzyskie
  Strona zawiera ogłoszenia matrymonialne, w większości polaków mieszkających za granicą. Istnieje też możliwość poznania nowych ludzi korzystając z czatu.
 • Portal Gejowo

  Mniejszości seksualne
  Strona gejowskiego kanału IRC-owego, do którego masz dostęp również bezpośrednio ze strony WWW. Znajdziesz tu: zdjęcia ludzi związanych z kanałem #GayPL oraz fotoreportaże z ich wspólnych imprez, a także fotki kilku gejowskich lokali. Tablica ogłoszeń towarzyskich pozwoli ci znaleźć bratnią duszę.
 • 4 all

  Tablice ogłoszeń
  Ogólnopolski Serwis Ogłoszeniowy, w którym anonse pogrupowane są według kategorii, m.in.: lokale, motoryzacja, nauka, praca, turystyka oraz biznes.
 • Serduszko.pl

  Ogłoszenia towarzyskie
  Witryna przenaczona zarówno dla tych, którzy miłości szukają, jak i tych, którzy już ją odnaleźli. Znajdziesz tu serwis ogłoszeń matrymonialnych, kącik poetycki i literacki oraz humor i aforyzmy (czyli coś dla ducha). Jeśli jesteś nieśmiały i nie wiesz jak umówić się na randkę znajdziesz tu poradnik, jak to zrobić.
 • Internetowy Klub Samotnych Serc - Afekt.

  Ogłoszenia towarzyskie
  Internetowy serwis z ogłoszeniami towarzyskimi. Do umieszczenia i odpowiedzi na ogłosznie służą zamieszczone na stronie formularze. Ponadto znajdziesz tu regulamin serwisu.


Tu jesteś » Strona główna » Inne » Miłość

:: FastDate ::

Nasza ocena:
Adres: http://fastdate.prv.pl

Kategorie:

Opis:

FastDate, czyli szybka randka w kilka minut - zabawa towarzyska dla osób pełnoletnich.