Podobne strony

 • Teatr Współczesny we Wrocławiu

  Teatry
  W kształtowaniu artystycznego wizerunku teatru znaczący udział mieli aktorzy, począwszy od artystów przedwojennych, jak Józefina Bolska i Wacław Zdanowicz, aż po Maję Komorowską, Marię Zbyszewską (największą aktorkę tego teatru), Bogusława Kierca, Teresę Sawicką i Halinę Skoczyńską. Poznasz tutaj historię wrocławskiej sceny, aktorów oraz repertuar.
 • Teatr ZNAK

  Teatry
  Oprócz realizacji spektakli teatralnych, parad, festynów i akcji ulicznych zajmuje się organizacją i prowadzeniem obozów edukacyjno-teatralnych dla dzieci i młodzieży oraz wszelkiego rodzaju projektów paratearalnych. Zasięgniesz tutaj informacji o działalności teatru.
 • Teatr Ludowy

  Teatry
  Jest jednym z najmłodszych krakowskich teatrów. Udało mu się przyciągnąć nowohucką społeczność. Mało tego, został uznany i zaakceptowany zarówno przez publiczność jak i krytykę. Ciekawostką są działania terapeutyczno-wychowawcze artystów, z których najgłośniejszy stał się eksperyment zrealizowania "Romeo i Julii" Shakespeare'a z udziałem młodzieży z subkultur skinheadów i punków. Odwiedź tę niezwykłą scenę i zapoznaj się z jej historią, repertuarem, warsztatami terapeutycznymi i zespołem artystycznym. Można również zarezerwować bilety przez internet oraz poczytać o Festiwalu Radości i Uśmiechu Lajkonik Kraków. Obejrzyj także galerię zdjęć ze spektakli.
 • Teatr Muzyczny ROMA

  Teatry
  Na stronie warszawskiego teatru znajdziesz informacje o repertuarze, zespole i spektaklach tu wystawianych.
 • Teatr Narodowy w Warszawie

  Teatry
  Teatr, obok realizacji ambitnych przedstawień, zaprasza na wieczory poetyckie i wykłady na scenie przy Wierzbowej. Spotykają się tutaj zatem poeci współcześni (m.in. ks. Jan Twardowski, Czesław Miłosz) i ci, którzy już odeszli, dramatopisarze wszystkich epok, genialni twórcy teatru... A wszystko to na scenie, która swój początek datuje na 1765 rok. Tu zasięgniesz szczegółowych informacji o działalnosci tetaru.


Tu jesteś » Strona główna » Kultura i sztuka » Teatr » Teatry

:: Teatr Lalki "Tęcza" ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.tecza.slupsk.net/


Opis:

Strona zawiera m.in. aktualny repertuar, opisy spektakli, historię Teatru oraz galerię zdjęć.