Podobne strony

 • Gazeta Drzewna

  Prasa branżowa
  Niezależny miesięcznik nowoczesnej gospodarki drzewnej. Zawiera obszerne i kompetentne informacje o sposobach wykorzystywania, przerobie oraz obróbce drewna, z uwzględnieniem najnowszych maszyn, urządzeń i technologii. Informuje o sprzedaży drewna i materiałów drewnopochodnych. Opisuje tematykę zastosowania drewna w wyposażeniu wnętrz, budownictwie i stolarstwie. Podejmuje również tematy z zakresu środowiska naturalnego oraz wykorzystania drewna i jego odpadów na cele energetyczne.
 • Podłoga

  Prasa o wyposażeniu wnętrz
  Miesięcznik dla projektantów, inwestorów, wykonawców i użytkowników. Na stronie możesz zamówić prenumeratę pisma.
 • Łuczak

  Aranżacja wnętrz
  Studio projektowania mebli i aranżacji wnętrz mieszkalnych oraz użytkowych. Wśród projektów zrealizowanych są apteki, sklepy, kompleksowe wnętrza domów, sypialnie, pokoje gościnne oraz dziecięce. Zakład także produkuje meble według swoich lub zleconych projektów.
 • D&D Oświetlenie

  Artykuły oświetleniowe
  Przedsiębiorstwo produkuje oprawy oświetleniowe typu plafon o różnych kolorach i wymiarach. Na serwerze dane techniczne oraz przykłady kolorystyki i rysunki wymiarowe.
 • RINTAL

  Schody, posadzki
  Przedsiębiorstwo produkuje schody wysokiej jakości z różnych materiałów i w różnym wzornictwie. Na stronach sewisu przegląd proponowanych modeli, adresy dealerów, profil działania firmy.


:: "Vena Line" Sp. z o.o. ::

Opis:

Firma oferuje wielozakresowe usługi w ramach szeroko pojętego wyposażenia wnętrz o różnorodnym przeznaczeniu i klimacie. Proponuje kompleksowe wyposażenie biur, barów i restauracji, banków i hoteli, hal produkcyjnych i sklepów, a także ekskluzywne zestawy sypialniane wraz z elementami dekoracyjnymi.