Podobne strony

 • Dzieci sprawne inaczej

  Pomoc dzieciom
  Autorzy tego serwisu postawili sobie za cel pomoc dzieciom niepełnosprawnym i ich rodzicom w wychowaniu i rehabilitacji. Serwis jest obszernym źródłem informacji i porad dotyczących tego zagadnienia i związanych z nim problemów. Oprócz treści informacyjnej znajdziemy tu ponadto szereg dziecięcych prac, recenzję książek i programów komputerowych dla dzieci i nie tylko, program tv oraz chatroom, gdzie każdy może porozmawiać na interesujące go tematy.
 • Potrzebna Pomoc - Serwis pomocy dzieciom

  Pomoc dzieciom
  Żaden człowiek nie jest samoistną wyspą to motto, które przyświeca twórcom tego serwisu, który umożliwia zamieszczenie na swoich łamach apeli i próśb o pomoc dla dzieci; adresy organizacji i stowarzyszeń niosących pomoc, informacje o przepisach prawnych..
 • BuDzik

  Inicjatywy społ.-polityczne
  Strona organizacji działającej od kwietnia 1996 roku pod egidą Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Źródło. Jej głównym celem jest aktywizacja społeczności miasta Łęczna. Obecnie prowadzi świetlicę środowiskową. Dodatkowo zamieszczono informacje o instytucjach wspomagających stowarzyszenie oraz o ostatnio zorganizowanych akcjach i happeningach.
 • Fundacja Wspierania Osób Niepełnosprawnych "Ecce Homo"

  Inicjatywy społ.-polityczne
  Strona fundacji, która organizuje i niesie wsparcie osobom potrzebującym pomocy, głównie dzieciom niepełnosprawnym z ubogich, wielodzietnych rodzin z terenu całego kraju. Zawiera informacje o najbliższych planach polegających na wysłaniu zorganizowaniu kolonii letnich dla swoich podopiecznych.
 • Funacja Pomocy Młodziezy i Dzieciom Niepełnosprawnym "Hej Koniku"

  Inicjatywy społ.-polityczne
  Strona organizacji skupiającej się na hipoterapii jako metody rehabilitacji osób niepełnosprawnych. Zamieszczono galerię zdjęć dokumentujących turnusy rehabilitacyjne oraz garść informacji o fundacji.


:: Pomóżcie Kubusiowi - czasu zostało niewiele! ::

Opis:

Apel o pomoc dla Kuby - szczegóły na stronie.