Podobne strony

 • Rally sports by maverik

  Miłośnicy rajdów
  Strona zawiera wiadomości z Rajdowych Mistrzostw Polski, filmy i kącik modelarza, gdzie można zobaczyć miniatury rajdówek.
 • Wydawnictwo Pelta

  Wydawnictwa historyczne
  Firma oferuje bogaty wybór książek dotyczących historii wojskowości i współczesnej techniki wojskowej, motoryzacji i modelarstwa wydawców z całego świata, modele plastikowe i akcesoria modelarskie oraz nowy i z demobilu sprzęt do uprawiania survivalu i paintballu. Szczególnie poleca poradniki naprawcze do prawie wszystkich samochodów i motocykli świata.
 • AeroPlan

  Prasa lotnicza
  Dwumiesięcznik wydawany przez Agencję Lotniczą Altair, dla hobbistów i modelarzy, zawierający artykuły o historii lotnictwa, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy i wiele innych ciekawych materiałów.
 • Agencja Lotnicza Altair

  Wydawnictwa
  Agencja jest wydawcą następujących serii: Magazyn Lotniczy, Skrzydlata Polska, AeroPlan, Przegląd Konstrukcji Lotniczych, Największe Bitwy XX wieku, Przewodniki Lotnicze, Biblioteka Lotnicza, Lotnicze wspomnienia i inne. Prowadzi również sprzedaż wysyłkową wydawnictw własnych i obcych.
 • Aeroklub Częstochowski

  Aerokluby
  Aeroklub częstochowski istnieje od 1945 roku, posiada osobowość prawną i jest jednostką terenową Aeroklubu Polskiego. Swoją działalność lotniczą prowadzi na lotnisku Rudniki koło Częstochowy. W ramach aeroklubu działa siedem sekcji specjalistycznych: modelarska, samolotowa, śmigłowcowa, motolotniowa, spadochronowa, paralotniowa i szybowcowa. Na stronach aeroklubu znajdziesz przede wszystkim informacje o samym aeroklubie, opis sprzętu, lokalizacje oraz aktualną ofertą aeroklubu wraz z cenami.


:: Hobbyland - modele kolejowe, modelarstwo, makiety, dioramy ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.makieta.pl


Opis:

Firma oferuje olbrzymi asortyment modeli kolejowych i architektonicznych oraz wszystko, co potrzebne do budowy makiet i dioram, najlepszych producentów. Natychmiastowa realizacja większości zamówień.