Podobne strony

 • Euro-Pan

  Maszyny spożywcze
  Firma zajmuje się doradztwem, planowaniem oraz sprzedażą maszyn, urządzeń oraz kompletnych linii dla przemysłu spożywczego. Współpracuje z branżą piwowarską, napojów i soków, mięsną, mleczarską oraz tłuszczową. Strona zawiera szczegółową ofertę.
 • Promet - Producent maszyn i urzadzeń cukierniczych

  Maszyny spożywcze
  Producent maszyn cukierniczych: pieców przelotowych, oblewarek, maszyn formujących, urządzeń do produkcji czekolady, kremów itp. Na stronie: o firmie, oferta, referencje i kontakt.
 • Henmasz - maszyny rozlewnicze

  Maszyny spożywcze
  Firma oferuje maszyny do rozlewu wody, napojów oraz piwa. W ofercie: orientatory płuczki, nalewarki, etykietarki, zakręcarki, przenośniki, myjki, maszyny pakujące, pasteryzatory oraz nalewarki chemii gospodarczej.
 • HEV

  Maszyny spożywcze
  Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją indywidualnych urządzeń technologicznych ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych na potrzeby różnych branż przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego i pokrewnych.
 • Importer maszyn spożywczych do recyklingu i przerobu biomasy

  Maszyny spożywcze
  Urządzenia i maszyny spożywcze, urządzenia przerobu biomasy, suszarnie przemysłowe. Urządzenia do karm i pasz służące do rozdzielania niejednorodnych oraz mycia i prania. Generatory prądu wodne i wiatrowe.


:: Kuba - chłodnictwo, gastronomia, meble ::

Opis:

Strona przedsiębiorstwa oferującego profesjonalne urządzenia gastronomiczne i chłodnicze dla sklepów, restauracji, punktów małej gastronomii, takie jak: meble sklepowe, grille, linie gazowe i elektryczne, opiekacze, wagi elektroniczne itp. Więcej szczegółów na temat oferty oraz dane teleadresowe firmy - na stronie.