Podobne strony

 • Telewizja TVN

  Stacje ogólnokrajowe
  Na stronie znanej komercyjnej stacji telewizyjnej znajdziesz całą gamę różnorodnych o niej informacji. Poznasz historię jej powstania, technologię jaką dysponuje, wyniki oglądalności, zapoznasz się także z dość szczegółowym omówieniem programu stacji. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o motorach jej sukcesu zajrzyj na podstronę z gwiazdami TVN-u - są na niej informacje o przebiegu kariery i życiu prywatnym znanych dziennikarzy i prezenterów: począwszy od Tomasza Lisa, poprzez Huberta Urbańskiego, a skończywszy na Macieju Kuroniu. Możesz też z witryny podglądać aktualnie nadawany program telewizji, odświeżany na stronie co 8 sekund. Ponadto cennik reklam i do pobrania na dysk trochę 30-sekundowych filmów-zwiastunów wybranych programów oraz tapet na pulpit Windows.
 • TVN

  Webkamery
  Obraz przedstawiający nadawany aktualnie program telewizji TVN. Odświeżanie co 8 sekund.
 • Milionerzy

  Teleturnieje
  Strona prywatna poświecona teleturniejowi "Milionerzy" emitowanemu przez TVN. Regulamin, zdjęcia, porady jak grać, lista zwycięzców.
 • Serwis Dedal

  Serwisy rozrywkowe
  Bardzo rozrywkowe strony, na których znajdziesz wiele łamigłówek, zagadek i testów na inteligencję, a także dwa niepowtarzalne Labirynty. Jeżeli zmęczy cię łamanie umysłu, możesz odpocząć i zrelaksować się, czytając zamieszczone dowcipy. Dla miłośników pogaduszek przez Internet jest ściąga z emotikonami oraz ircowymi skrótami. Każdy, kto chce zostać gwiazdą programu Huberta Urbańskiego powinien przeczytać tekst o "Milionerach" obecny w tym miejscu.
 • Interturniej Złotówkarze

  Zakręcone strony
  W interturnieju (czyli internetowym teleturnieju) możesz sprawdzić swoją wiedzę z wielu niepoważnych tematów i dzedzin życia. Jeżeli jesteś fanem Milionerów to Złotówkarze są właśnie dla Ciebie! Komentarze Huberta Urbańskiego są, jak zwykle, zabójcze!


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka » Kawały

:: Domowa strona Mateusza Bergera ::

Opis:

Na stronie: ciekawostki dotyczące popularnego teleturnieju "Milionerzy" – najlepsi gracze, gierki do ściągniecia za darmo ze stron internetowych. Oprócz tego: niesamowite, paranormalne historie; humor – żarty, filmiki, historia internetu; download.