Podobne strony

 • Święci

  Ludzie kościoła
  Serwis przestawiający sylwetki świętych z książki ks. Wincentego Zaleskiego, portrety świętych, biografie wielkich Polaków i nie tylko.
 • Zgromadzenie ks. Misjonarzy Św. Wincentego A'Paulo

  Misje
  Na stronie można przeczytać biografię założyciela oraz historię zgromadzenia, dowiedzieć się gdzie znajdują się placówki polskie i zagraniczne wspólnoty, zapoznać się z ofertą Wydawnictwa Instytutu Teologicznego Księży Misjonarzy.
 • Klasztor OO. Franciszkanów - Harmęże

  Franciszkanie
  Klasztor OO. Franciszkanów w Harmężach to szczególne miejsce. Niedaleko obozów zagłady w Oświęcimiu oraz Brzezince, powstał jako wotum wdzięczności za życie i dzieło O. Maksymiliana M. Kolbe oraz za ofiarę z życia, jaką złożył przez swoją śmierć męczeńską.
 • Parafia p.w. Błogosławionej Anieli Salawy - Kraków

  Archidiecezja krakowska
  Parafia powstała na terenie parafii NMP z Lourdes, jednej z największych parafii w Krakowie. Patronką parafii i kościoła została Aniela Salawa, pochodząca z Sieprawia pod Krakowem. Niewiasta ta została wyniesiona na ołtarze przez Ojca św. Jana Pawła II w 1991 r. w Krakowie.
 • Parafia św. Andrzeja Ap. - Lipnica Murowana

  Diecezja tarnowska
  "Lipnico - grodzie stary! Trzeba by tkliwego serca i duszy poety, który by piękno twoje mógł przekuć na słowa... Miła, niezapomniana i sławna na świecie, odkąd to wielki Szymon wyszedł z twego łona ów korny sługa Boży - czysty jak lilii kwiecie, którego skronie wieńczy świętości korona..." Na stronie znajdziesz, oprócz informacji o samej parafii, życiorysy błogosławionych: Szymona, Marii Teresy i Urszuli.


:: Ministranci z parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP - Poznań ::

Opis:

Historia kościoła, informacje o parafii i kole, życiorys św. Maksymiliana Marii Kolbe i inne informacje - oto co znajdziesz na tej stronie.