Podobne strony

 • COLMET

  Konstrukcje metalowe
  Przedsiębiorstwo produkuje konstrukcje aluminiowe i ze stali kwasoodpornej. W tym zbiorniki, mieszalniki, rurociągi technologiczne, separatory oraz wykonuje wszelkie prace blacharskie, remonty instalacji przemysłowych i prace spawalnicze w osłonie gazów. Na stronie prezentacja usług zakładu, możliwości produkcyjnych i zaplecza techniczno-maszynowego.
 • STALKON

  Ślusarstwo
  W zakres usług tego zakładu usług ślusarskich wchodzi: ślusarka budowlana i artystyczna, renowacja konstrukcji stalowych, prace remontowe i spawalnicze, obróbka skrawaniem i inne.
 • Fabux - Zakład Usługowo-Produkcyjny

  Ślusarstwo
  Zakłda oferuje usługi w zakresie: prac ślusarskich, montażu sprzętu elektrycznego i instalacyjnego, obróbki i wiercenia drobnych przedmiotów, transportu samochodowego.
 • Apus

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Sprzedaż, montaż, instalacja, naprawa i serwis: szlabanów, domofonów, wideodomofonów, bram, automatyki. Na stronie zamieszczono informacje o firmie, ofertę i formularz z zapytaniem ofertowym.
 • Przedsiębiorstwo Wielobranżow "Mila"

  Inne usługi
  Strona przedsiębiorstwa zajmującego się głównie przemysłem stoczniowym, od remontów statków po czyszczenie kotłów, a także wieloma innymi usługami, o których przeczytasz na stronie.


:: B.M.A. Sp.c ::

Opis:

Specjalizacja firmy to obróbka stali, produkcja metalowych części do maszyn, samochodów, stolarki, bram, płotów. Firma oferuje: frezowanie, toczenie, ślusarstwo, spawanie, hartowanie, wytłaczanie, wytaczanie, cięcie oraz inne prace i usługi ślusarskie.